Dobré odpoledne, dnes je pondělí 27.5.2019
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

13 10 depechemodeZavzpomínat na největší hitovky legendárních ‚Depešáků‘ dorazilo minulý pátek do prostějovského hudebního klubu Apollo 13 více než šest desítek příznivců této britské kapely. O hudbu a skvělou atmosféru se starala mikulovská revivalová kapela Depeche Mode. A Večerník byl, jak je jeho dobrým zvykem, u toho!

na své hudební pouti ještě nedošla do konce, vzniklo i na našem území několik revival bandů. Ty svou produkcí vzdávají hold právě britské hudební partičce, jež svou největší popularitu zažila především v osmdesátých a devadesátých letech se songy jako Never Let Me Down Again, Walking In My Shoes a Enjoy The Silence.

V pátek 28. března večer to na pódiu Apolla 13 rozbalila kapela Depeche Mode Revival Band z Mikulova, která zdejším příznivcům ‚Depešáků‘ nadělila pořádnou várku známých songů. „Jsou vážně dobří, navíc jejich frontman vypadá jako Dave Graham (zpěvák originálních Depeche Mode - pozn.red.),“ konstatoval majitel music klubu Miroslav Hasa.

A i proto nebylo divu, že už při prvních tónech koncertu vtrhli všichni přítomní na taneční parket, aby si večer jak se patří užili. „Jsme fanoušci Depeche Mode, takže tohle jsme si prostě nemohli nechat ujít,“ potvrzují s úsměvem Kiki, Tereza a Robert, kteří doprovázeli do klubu pana Josefa, jenž si koncertem Depeche Mode Revival Bandu zpestřil svou zdravotní dovolenou.

Jestliže vám tak Depeche Mode Party v Apollu 13 unikla, máte čeho litovat, koneckonců vychutnat si známé songy naživo je docela něco jiného, než poslech z „cédéčka“.

Pokud byste některý večer rádi vyrazili na nějakou tu hudební akcičku, mrkněte na program Apolla 13. Už v pátek 11. dubna dorazí MIG21 v čele s Jirkou Macháčkem a o Velikonoční nářez nepřijdete, když do prostějovského rockového klubu dorazíte hned následující pátek...

Total Comments

 • KSČM
 • Box
 • Interforst
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste o víkendu volit do Evropského parlamentu? A koho?

P3_hanaci
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Noc kostelů táhla.

Fenomenální akce přitáhla stovky zájemců o prohlídky kostelů po celém Česku, Prostějovsko nevyjímaje. Svatostánky otevřely své útroby při dalším ročníku Noci kostelů a návštěvníci se tak mohli dostat i do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. A potěšitelným faktem bylo i to, že možnosti využili i nevěřící.

Zmlácený sudí.

Prostějovský fotbalový rozhodčí Petr Antoníček byl po finálovém utkání MOL Cupu napaden fanoušky poraženého Baníku Ostrava, kteří mu jako videorozhodčímu vyčítali schválení pokutového kopu ve prospěch pražské Slavie, načež jeden z nich jej udeřil pěstí a povalil na zem. Většímu násilí zabránila až hlídka Městské policie v Olomouci...

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Drahoš
21 drahos
Prostějov uplynulou středu navštívil senátor a v minulosti i kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš. Zavítal na radnici i do muzea, stihl i besedu se studenty. A Večerníku poskytl exkluzivní rozhovor, na který se můžete těšit ještě do prázdnin.

Total Comments

Číslo týdne

1

A hop do přehrady! Nejlepším možným výsledkem skončilo první měření vody v plumlovské nádrži, kde je na začátek sezóny kvalitní voda bez sinic a jiných nepříjemností. Přehrada stejně jako Poděbrady u Olomouce dostala jedničku.

Total Comments

Výrok týdne

„Každej furt kecá o suchu a já jsem mokrej jako myš!“

Jeden z promočených bezdomovců před místním nádražím takto hudroval v lijáku, který během minulé středy zkrápěl nejen město Prostějov

Total Comments