Příjemnou noc, dnes je pondělí 26.8.2019
svátek slaví Luděk,
zítra Otakar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

13 10 depechemodeZavzpomínat na největší hitovky legendárních ‚Depešáků‘ dorazilo minulý pátek do prostějovského hudebního klubu Apollo 13 více než šest desítek příznivců této britské kapely. O hudbu a skvělou atmosféru se starala mikulovská revivalová kapela Depeche Mode. A Večerník byl, jak je jeho dobrým zvykem, u toho!

na své hudební pouti ještě nedošla do konce, vzniklo i na našem území několik revival bandů. Ty svou produkcí vzdávají hold právě britské hudební partičce, jež svou největší popularitu zažila především v osmdesátých a devadesátých letech se songy jako Never Let Me Down Again, Walking In My Shoes a Enjoy The Silence.

V pátek 28. března večer to na pódiu Apolla 13 rozbalila kapela Depeche Mode Revival Band z Mikulova, která zdejším příznivcům ‚Depešáků‘ nadělila pořádnou várku známých songů. „Jsou vážně dobří, navíc jejich frontman vypadá jako Dave Graham (zpěvák originálních Depeche Mode - pozn.red.),“ konstatoval majitel music klubu Miroslav Hasa.

A i proto nebylo divu, že už při prvních tónech koncertu vtrhli všichni přítomní na taneční parket, aby si večer jak se patří užili. „Jsme fanoušci Depeche Mode, takže tohle jsme si prostě nemohli nechat ujít,“ potvrzují s úsměvem Kiki, Tereza a Robert, kteří doprovázeli do klubu pana Josefa, jenž si koncertem Depeche Mode Revival Bandu zpestřil svou zdravotní dovolenou.

Jestliže vám tak Depeche Mode Party v Apollu 13 unikla, máte čeho litovat, koneckonců vychutnat si známé songy naživo je docela něco jiného, než poslech z „cédéčka“.

Pokud byste některý večer rádi vyrazili na nějakou tu hudební akcičku, mrkněte na program Apolla 13. Už v pátek 11. dubna dorazí MIG21 v čele s Jirkou Macháčkem a o Velikonoční nářez nepřijdete, když do prostějovského rockového klubu dorazíte hned následující pátek...

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Koho si vybavíte, když se řekne prostějovský fotbal?

První volba: pondělí 26. srpen 2019 0:33

Poslední volba: pondělí 26. srpen 2019 0:33

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments