Příjemnou noc, dnes je pondělí 11.11.2019
svátek slaví Martin,
zítra Benedikt
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

13 10 depechemodeZavzpomínat na největší hitovky legendárních ‚Depešáků‘ dorazilo minulý pátek do prostějovského hudebního klubu Apollo 13 více než šest desítek příznivců této britské kapely. O hudbu a skvělou atmosféru se starala mikulovská revivalová kapela Depeche Mode. A Večerník byl, jak je jeho dobrým zvykem, u toho!

na své hudební pouti ještě nedošla do konce, vzniklo i na našem území několik revival bandů. Ty svou produkcí vzdávají hold právě britské hudební partičce, jež svou největší popularitu zažila především v osmdesátých a devadesátých letech se songy jako Never Let Me Down Again, Walking In My Shoes a Enjoy The Silence.

V pátek 28. března večer to na pódiu Apolla 13 rozbalila kapela Depeche Mode Revival Band z Mikulova, která zdejším příznivcům ‚Depešáků‘ nadělila pořádnou várku známých songů. „Jsou vážně dobří, navíc jejich frontman vypadá jako Dave Graham (zpěvák originálních Depeche Mode - pozn.red.),“ konstatoval majitel music klubu Miroslav Hasa.

A i proto nebylo divu, že už při prvních tónech koncertu vtrhli všichni přítomní na taneční parket, aby si večer jak se patří užili. „Jsme fanoušci Depeche Mode, takže tohle jsme si prostě nemohli nechat ujít,“ potvrzují s úsměvem Kiki, Tereza a Robert, kteří doprovázeli do klubu pana Josefa, jenž si koncertem Depeche Mode Revival Bandu zpestřil svou zdravotní dovolenou.

Jestliže vám tak Depeche Mode Party v Apollu 13 unikla, máte čeho litovat, koneckonců vychutnat si známé songy naživo je docela něco jiného, než poslech z „cédéčka“.

Pokud byste některý večer rádi vyrazili na nějakou tu hudební akcičku, mrkněte na program Apolla 13. Už v pátek 11. dubna dorazí MIG21 v čele s Jirkou Macháčkem a o Velikonoční nářez nepřijdete, když do prostějovského rockového klubu dorazíte hned následující pátek...

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Famózní Přeučil s Hruškovou.

Minulou středu uspořádal Večerník besedu pro seniory v Domově seniorů v Nerudově ulici. Popovídat si s nimi přišli pražští herci Jan Přeučil se svojí životní partnerkou Evou Hruškovou. Oba famózní umělci zodpovídali nejen množství dotazů, ale přidali i mnohé perličky z natáčení.


Nechala se okrádat expřítelem.

Se svým příběhem se Večerníku svěřila žena z Prostějova, která se vloni po patnáctiletém soužití rozešla se svým partnerem. Po jeho vystěhování se ale bezmála rok ztrácely z bytu peníze. Majitelka totiž nevyměnila zámek ve dveřích, čehož expartner využil a chodil si do bytu, jak chtěl...

Total Comments

Osobnost týdne

BOLESLAV POLÍVKA

44 polivkaZnámý herec a komik si ve čtvrtek „střihl“ na prknech Městského divadla v Prostějově roli Harpagona ve slavné komedii Lakomec. Představení v rámci divadelního festivalu Aplaus bylo dávno dopředu vyprodané.

Total Comments

Číslo týdne

 14

Aktuálně se v Prostějově nachází čtrnáct adresních míst, na kterých lze oficiálně provozovat hazardní hry. Přestože počet heren v Prostějově i nadále rok od roku klesá, radní přispěchali s novou vyhláškou. Ta by měla ještě více omezit hazard v našem městě.

Total Comments

Výrok týdne

„CO DNES ŘIDIČ UMÍ? SEDNE DO KABINY, ZATOČÍ KLÍČKEM A JEDE...“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments