Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

14 15 MIG21Již tento pátek se můžete těšit na hudební skupinu MIG 21, která zavítá do prostějovského klubu Apollo 13. MIG 21 je česká rocková hudební skupina, jejímž frontmanem i zpěvákem je známý herec a komik Jiří Macháček, dalšími členy pak Pavel Hrdlička (klávesy), Jan Hladík (bicí), Tomáš Polák (kytara) a Tomáš Kurfirst (baskytara).

Charakteristickým znakem jejich textů je svébytná poetika, ovlivněná právě zpívajícím hercem Jiřím Macháčkem. Jako jedna z mála skupin na svých koncertech klade důraz kromě videoprojekcí také na scénografii. Pyšnit se mohou hity jako například „Malotraktorem“, „Vlajky vlají“ a mnoho dalších. Skladba „Chci ti říct“ vznikla pro film Muži v naději a měla velký úspěch.

Právě letos v dubnu kapela přidává koncerty, které se nevešly do podzimního turné, takže se máte na co těšit. Prostějovským klubem Apollo 13 se to nejlepší z tvorby MIG 21 rozezní v pátek od 20:00 hodin. Buďte u toho!

Vstupenky si můžete buďto zakoupit v předprodeji, který probíhá v prodejně hudební nástroje Zdenek Tyl, Kramářská 1, Prostějov, nebo je lez vyhrát v naší soutěži!


KDY: pátek 11. dubna 2014 od 20:00 hodin
KDE: Apollo 13, Barákova ul., ProstějovVYHRAJTE LÍSTEK NA... MIG21!
PROSTĚJOVSKÝ Večerník, jakožto dlouholetý mediální partner hudebního klubu Apollo 13, pro vás připravil SOUTĚŽ O VSTUPENKY na koncert populární skupiny MIG 21, která vystoupí právě na tomto známém místě již tento PÁTEK 11. DUBNA 2014. A vzhledem k tomu, že Apollo bude praskat ve švech, máte díky Večerníku šanci být u toho, a ještě navíc ZADARMO! Soutěž je telefonická či e-mailová a vyhrát v ní mohou hned dva šťastlivci! Ti pak budou moct do klubu Apollo 13 v Prostějově ZDARMA právě ve chvíli, kdy se budou hrát nejen ty největší hity skupiny.

Co je potřeba pro výhru vykonat?
Nic složitého. Stačí znát správnou odpověď na níže položenou otázku, zaslat ji jakýmkoliv způsobem do redakce PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku a pak jen čekat, zda-li se právě na vás usměje štěstí při losování z osudí...
Soutěž probíhá od pondělí 7. do čtvrtku 10. dubna.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:

VE KTERÉM ROCE VYDALA KAPELA MIG 21 SVÉ POSLEDNÍ ALBUM?

Své odpovědi, či tipy zasílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „MIG 21“. Můžete nám ale ovšem také volat na známé telefonní číslo 582 333 433, zasílat SMS zprávu na mobil 608 960 042, případně se dostavit osobně do sídla redakce v Olomoucké ulici. Na odpovědi čekáme v redakci do ČTVRTKU 10. DUBNA, 14.00 hodin. Dvojici výherců budeme ještě v tentýž den kontaktovat telefonicky, NEZAPOMEŇTE PROTO UVÁDĚT NEJLÉPE SVŮJ MOBILNÍ TELEFON.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments