Příjemnou noc, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

14 15 MIG21Již tento pátek se můžete těšit na hudební skupinu MIG 21, která zavítá do prostějovského klubu Apollo 13. MIG 21 je česká rocková hudební skupina, jejímž frontmanem i zpěvákem je známý herec a komik Jiří Macháček, dalšími členy pak Pavel Hrdlička (klávesy), Jan Hladík (bicí), Tomáš Polák (kytara) a Tomáš Kurfirst (baskytara).

Charakteristickým znakem jejich textů je svébytná poetika, ovlivněná právě zpívajícím hercem Jiřím Macháčkem. Jako jedna z mála skupin na svých koncertech klade důraz kromě videoprojekcí také na scénografii. Pyšnit se mohou hity jako například „Malotraktorem“, „Vlajky vlají“ a mnoho dalších. Skladba „Chci ti říct“ vznikla pro film Muži v naději a měla velký úspěch.

Právě letos v dubnu kapela přidává koncerty, které se nevešly do podzimního turné, takže se máte na co těšit. Prostějovským klubem Apollo 13 se to nejlepší z tvorby MIG 21 rozezní v pátek od 20:00 hodin. Buďte u toho!

Vstupenky si můžete buďto zakoupit v předprodeji, který probíhá v prodejně hudební nástroje Zdenek Tyl, Kramářská 1, Prostějov, nebo je lez vyhrát v naší soutěži!


KDY: pátek 11. dubna 2014 od 20:00 hodin
KDE: Apollo 13, Barákova ul., ProstějovVYHRAJTE LÍSTEK NA... MIG21!
PROSTĚJOVSKÝ Večerník, jakožto dlouholetý mediální partner hudebního klubu Apollo 13, pro vás připravil SOUTĚŽ O VSTUPENKY na koncert populární skupiny MIG 21, která vystoupí právě na tomto známém místě již tento PÁTEK 11. DUBNA 2014. A vzhledem k tomu, že Apollo bude praskat ve švech, máte díky Večerníku šanci být u toho, a ještě navíc ZADARMO! Soutěž je telefonická či e-mailová a vyhrát v ní mohou hned dva šťastlivci! Ti pak budou moct do klubu Apollo 13 v Prostějově ZDARMA právě ve chvíli, kdy se budou hrát nejen ty největší hity skupiny.

Co je potřeba pro výhru vykonat?
Nic složitého. Stačí znát správnou odpověď na níže položenou otázku, zaslat ji jakýmkoliv způsobem do redakce PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku a pak jen čekat, zda-li se právě na vás usměje štěstí při losování z osudí...
Soutěž probíhá od pondělí 7. do čtvrtku 10. dubna.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:

VE KTERÉM ROCE VYDALA KAPELA MIG 21 SVÉ POSLEDNÍ ALBUM?

Své odpovědi, či tipy zasílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „MIG 21“. Můžete nám ale ovšem také volat na známé telefonní číslo 582 333 433, zasílat SMS zprávu na mobil 608 960 042, případně se dostavit osobně do sídla redakce v Olomoucké ulici. Na odpovědi čekáme v redakci do ČTVRTKU 10. DUBNA, 14.00 hodin. Dvojici výherců budeme ještě v tentýž den kontaktovat telefonicky, NEZAPOMEŇTE PROTO UVÁDĚT NEJLÉPE SVŮJ MOBILNÍ TELEFON.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments