Příjemnou noc, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovský Společenský dům zažil už podruhé velikonoční nájezd zdejších rockerů všech věkových kategorií. Pravidelný přísun legendárních rockových pecek zajišťovaly po celý sobotní večer kapely PLUS a QUERCUS, a tak ani Prostějovský Večerník jako exkluzivní mediální partner akce samozřejmě nemohl chybět!

Už podruhé si mohli příznivci starých dobrých rockových hitovek jako ‚Maria‘, ‚I love Rock n‘ roll‘ a katapulťácké klasiky ‚A co děti, mají si kde hrát‘ a ‚Až se bude psát rok 2006,‘ užít tyhle notoricky známé songy naživo a stylově v podání prostějovských kapel PLUS a QUERCUS. Ty kromě nestárnoucích melodií servírovaly rockovou atmosféru v průběhu celého sobotního večera. Jednoduše, kdo odjel na prodloužený víkend mimo město, měl čeho litovat. V prostějovském Společenském domě totiž proběhl druhý ročník hudebního projektu Velikonoční Rock, který má nakročeno na příjemnou tradici. „Jde současně o takovou malou přípravu na červenec, kdy už tradičně připravujeme pro všechny příznivce rockové hudby projekt ROCK MEMORY, kde už po sedmé zavzpomínáme na kolegy hudebníky, kteří se spolupodíleli na tvorbě prostějovské rockové scény,“ upřesnil Tomáš Zlámal z pořádající agentury HitTrade, která si pro zdejší hudební příznivce přichystala pro letošek nejedno hudební překvapení. „Kromě zmíněného ROCK MEMORY čeká příznivce kvalitních songů hudební festival Legendy se vracejí s kapelami Black Sabbath, Red Hot Chilli Peppers, Nirvana a 3P, v srpnu koncert jedinečné kapely Olympic a v neposlední řadě koncert české hudební legendy Michala Davida, který do Prostějova dorazí už ve čtvrtek 5. června!“ Ale i uplynulou sobotu večer bylo co poslouchat a na co si důkladně zařádit na parketu. Přestože v rockových peckách osmdesátých a devadesátých let se našly především starší generace, ani mládeži nejsou klasiky rockové hudby cizí, jak dokazovali i mladí návštěvníci Lenka Svobodová, Pavla Melková, Lucie Tomková, Markéta Klemešová a bratři Tomáš a Ondřej Hynkovi, kteří si přišli užít hudební večer a „zavzpomínat na staré dobré časy“ až z Dětkovic. „Já miluju tu zpěvačku, ta má skvělý hlas!“ Nešetřil chválou na výborné vystoupení zpěvačky kapely PLUS pan Václav, který prozradil, že nechyběl prozatím na žádné zdejší rockové akci. Kvalitní výběr hudby si pochvalovala většina účastníků akce. „Chtěl bych moc poděkovat všem návštěvníkům a příznivcům rock music, kteří dorazili a také všem sponzorům, bez nichž by projekt zřejmě nevznikl a pevně doufám, že se tu sejdeme i napřesrok, “ dodal pan Tomáš Zlámal za pořádající agenturu.  

16 velikonocni_rock_216 velikonocni_rock_3

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments