Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovský Společenský dům zažil už podruhé velikonoční nájezd zdejších rockerů všech věkových kategorií. Pravidelný přísun legendárních rockových pecek zajišťovaly po celý sobotní večer kapely PLUS a QUERCUS, a tak ani Prostějovský Večerník jako exkluzivní mediální partner akce samozřejmě nemohl chybět!

Už podruhé si mohli příznivci starých dobrých rockových hitovek jako ‚Maria‘, ‚I love Rock n‘ roll‘ a katapulťácké klasiky ‚A co děti, mají si kde hrát‘ a ‚Až se bude psát rok 2006,‘ užít tyhle notoricky známé songy naživo a stylově v podání prostějovských kapel PLUS a QUERCUS. Ty kromě nestárnoucích melodií servírovaly rockovou atmosféru v průběhu celého sobotního večera. Jednoduše, kdo odjel na prodloužený víkend mimo město, měl čeho litovat. V prostějovském Společenském domě totiž proběhl druhý ročník hudebního projektu Velikonoční Rock, který má nakročeno na příjemnou tradici. „Jde současně o takovou malou přípravu na červenec, kdy už tradičně připravujeme pro všechny příznivce rockové hudby projekt ROCK MEMORY, kde už po sedmé zavzpomínáme na kolegy hudebníky, kteří se spolupodíleli na tvorbě prostějovské rockové scény,“ upřesnil Tomáš Zlámal z pořádající agentury HitTrade, která si pro zdejší hudební příznivce přichystala pro letošek nejedno hudební překvapení. „Kromě zmíněného ROCK MEMORY čeká příznivce kvalitních songů hudební festival Legendy se vracejí s kapelami Black Sabbath, Red Hot Chilli Peppers, Nirvana a 3P, v srpnu koncert jedinečné kapely Olympic a v neposlední řadě koncert české hudební legendy Michala Davida, který do Prostějova dorazí už ve čtvrtek 5. června!“ Ale i uplynulou sobotu večer bylo co poslouchat a na co si důkladně zařádit na parketu. Přestože v rockových peckách osmdesátých a devadesátých let se našly především starší generace, ani mládeži nejsou klasiky rockové hudby cizí, jak dokazovali i mladí návštěvníci Lenka Svobodová, Pavla Melková, Lucie Tomková, Markéta Klemešová a bratři Tomáš a Ondřej Hynkovi, kteří si přišli užít hudební večer a „zavzpomínat na staré dobré časy“ až z Dětkovic. „Já miluju tu zpěvačku, ta má skvělý hlas!“ Nešetřil chválou na výborné vystoupení zpěvačky kapely PLUS pan Václav, který prozradil, že nechyběl prozatím na žádné zdejší rockové akci. Kvalitní výběr hudby si pochvalovala většina účastníků akce. „Chtěl bych moc poděkovat všem návštěvníkům a příznivcům rock music, kteří dorazili a také všem sponzorům, bez nichž by projekt zřejmě nevznikl a pevně doufám, že se tu sejdeme i napřesrok, “ dodal pan Tomáš Zlámal za pořádající agenturu.  

16 velikonocni_rock_216 velikonocni_rock_3

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments