Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovský Společenský dům zažil už podruhé velikonoční nájezd zdejších rockerů všech věkových kategorií. Pravidelný přísun legendárních rockových pecek zajišťovaly po celý sobotní večer kapely PLUS a QUERCUS, a tak ani Prostějovský Večerník jako exkluzivní mediální partner akce samozřejmě nemohl chybět!

Už podruhé si mohli příznivci starých dobrých rockových hitovek jako ‚Maria‘, ‚I love Rock n‘ roll‘ a katapulťácké klasiky ‚A co děti, mají si kde hrát‘ a ‚Až se bude psát rok 2006,‘ užít tyhle notoricky známé songy naživo a stylově v podání prostějovských kapel PLUS a QUERCUS. Ty kromě nestárnoucích melodií servírovaly rockovou atmosféru v průběhu celého sobotního večera. Jednoduše, kdo odjel na prodloužený víkend mimo město, měl čeho litovat. V prostějovském Společenském domě totiž proběhl druhý ročník hudebního projektu Velikonoční Rock, který má nakročeno na příjemnou tradici. „Jde současně o takovou malou přípravu na červenec, kdy už tradičně připravujeme pro všechny příznivce rockové hudby projekt ROCK MEMORY, kde už po sedmé zavzpomínáme na kolegy hudebníky, kteří se spolupodíleli na tvorbě prostějovské rockové scény,“ upřesnil Tomáš Zlámal z pořádající agentury HitTrade, která si pro zdejší hudební příznivce přichystala pro letošek nejedno hudební překvapení. „Kromě zmíněného ROCK MEMORY čeká příznivce kvalitních songů hudební festival Legendy se vracejí s kapelami Black Sabbath, Red Hot Chilli Peppers, Nirvana a 3P, v srpnu koncert jedinečné kapely Olympic a v neposlední řadě koncert české hudební legendy Michala Davida, který do Prostějova dorazí už ve čtvrtek 5. června!“ Ale i uplynulou sobotu večer bylo co poslouchat a na co si důkladně zařádit na parketu. Přestože v rockových peckách osmdesátých a devadesátých let se našly především starší generace, ani mládeži nejsou klasiky rockové hudby cizí, jak dokazovali i mladí návštěvníci Lenka Svobodová, Pavla Melková, Lucie Tomková, Markéta Klemešová a bratři Tomáš a Ondřej Hynkovi, kteří si přišli užít hudební večer a „zavzpomínat na staré dobré časy“ až z Dětkovic. „Já miluju tu zpěvačku, ta má skvělý hlas!“ Nešetřil chválou na výborné vystoupení zpěvačky kapely PLUS pan Václav, který prozradil, že nechyběl prozatím na žádné zdejší rockové akci. Kvalitní výběr hudby si pochvalovala většina účastníků akce. „Chtěl bych moc poděkovat všem návštěvníkům a příznivcům rock music, kteří dorazili a také všem sponzorům, bez nichž by projekt zřejmě nevznikl a pevně doufám, že se tu sejdeme i napřesrok, “ dodal pan Tomáš Zlámal za pořádající agenturu.  

16 velikonocni_rock_216 velikonocni_rock_3

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments