Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hudební klub Apollo 13 byl uplynulou sobotu poctěn vskutku exotickou návštěvou. Energickou show ve stylu reggae, hip hopu a dancehallu předvedl rastafarián z Anglie Deadly Hunta. Prostějovskému publiku se představil už potřetí, tentokrát však přivezl i novou desku. Večerník u toho pochopitelně nemohl chybět.

Deadly Hunta koncertoval v Apollu poprvé asi před čtyřmi roky, kdy přijel na pozvání skupiny Zion Squad, s níž také vystoupil. Toto spojení se ukázalo jako fungující i přitažlivé. Absolvovali společně ještě vystoupení v rámci Prostějovského léta, kam dorazilo tisíc fanoušků. Deadly Hunta si publikum získal zejména skvělým raperským stylem a nezaměnitelným hlasem. Sobotní fanouškovská základna v Apollu byla sice výrazně méně početná, o to nadšeněji se však návštěvníci bavili. „Máme ho moc rádi. Kromě toho, že je vynikající raper a zpěvák, jeho texty obsahují poselství. Zpívá o morálních hodnotách, jistotách, o věcech, které jsou naším největším bohatstvím. Oslavuje život, harmonii a lásku,“ přiblížil filozofii rastafariánství, která se odráží v Huntových textech, Vítězslav Lužný, pořadatel koncertu a člen skupiny Zion Squad. „Těší mě, že vůbec máme možnost takovou akci uspořádat, a že se najdou nadšenci, kteří přijdou,“ dodal ještě spokojeně.
Pokud patříte k fanouškům reggae, určitě si nenechte ujít koncert skupiny Zion Squad 6. června. Kapela vystoupí na náměstí T. G. Masaryka v rámci oslav 100 let nové radnice společně se skupinami Švihadlo, Meteor z Prahe a Holden. A jak její členové avizovali, bude to poslední, rozlučkový koncert...

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments