Dobrý večer, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 sbohem_zustavamHerecké hvězdy jsou v Prostějově jako doma. Důkazem toho bylo i páteční, beznadějně vyprodané představení pražského divadla Kalich „Sbohem, zůstávám“, ve kterém excelovali Iva Janžurová, Jana Paulová a Pavel Zedníček.

Už týdny před vystoupením „Sbohem, zůstávám“, bylo hlediště beznadějně vyprodáno a Městské divadlo tak v pátek večer praskalo ve švech. Není divu, na jevišti si totiž daly sraz jedny z nejzářivějších hereckých hvězd tuzemska Iva Janžurová, Jana Paulová a Pavel Zedníček, kteří se prostějovskému publiku představili v původní francouzské komedii pod režisérskou taktovkou Antonína Procházky. A když se na jevišti sejdou herci s takovým komediálním talentem, výsledkem ani nemohlo být nic jiného než nekončící salvy smíchu... 

„Takhle jsem se už dlouho nenasmála,“ shrnula dojmy z představení jedna z divaček. „Já miluju paní Janžurovou a všechny filmy, ve kterých hrála. Má takový milý, lehce trhlý humor. A vidět ji takhle skutečně naživo na jevišti, to je pro mě velký zážitek,“ přiznala Večerníku Marta Veselá, která na představení zavítala spolu s manželem.
Herecký koncert Ivy Janžurové (Barbara), Pavla Zedníčka (manžel Barbary) a Jany Paulové (Gigi) byl nejen příjemnou a velmi příjemnou oddechovkou po náročném pracovním týdnu, ale současně tím pravým rozjezdem pro nadcházející pohodové léto. Hvězdně obsazená veselohra přítomné publikum totiž doslova nadchla, a proto ji po zásluze odměnilo vydatným aplausem.
Herci pražského divadla Kalich nehostovali v našem městě naposledy. Už po prázdninách se k nám vrátí s hořkou komedií „Na mělčině“, kde se mimo Miroslava Vladyky a Báry Munzarové shledáme znovu s geniální herečkou Ivou Janžurovou, která se na pódiu představí mimo jiné i po boku své dcery Sabiny Remundové.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments