Dobré odpoledne, dnes je pondělí 25.5.2020
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

35 chinaskiNa závěr Prostějovského léta 2014 je připraven skutečně bonbónek v podobě opravdu velkého vystoupení, který obstará přední česká poprocková kapela CHINASKI. Koncert se uskuteční už tento čtvrtek večer, přesně o půl deváté. Večerník bude u toho a vy byste rozhodně také neměli chybět! 

Držte si čepice, klobouky a falešné příčesky, blíží se vystoupení populární kapely Chinaski! Pokud jste váhali s návštěvou některého z čtvrtečních večerů letošního Prostějovského léta, vězte, že vám unikl příjemný hudební večer s revival bandem Michala Davida a Boney M i vystoupení plzeňské punkové partičky Znoutzectnost. To, co se ale na Prostějov valí teď, byste si rozhodně neměli nechat ujít, pokud se počítáte mezi příznivce současné populární hudby. 

Na náměstí T. G. Masaryka se totiž tento čtvrtek objeví jedna z nejpopulárnějších českých kapel současnosti, poprocková kapela Chinaski v čele s Michalem Malátným a s plným zásobníkem vašich oblíbených songů. Kluci z kapely se určitě nebudou zlobit, když dorazíte i se svou rodinou nebo přáteli a spolu s nimi si dáte třeba Tabáček, Kláru, Dobráka od kosti, nebo jim pomůžete vyřešit Hlavolam. Pokud se svojí účastí stále váháte, mějte na paměti, že levnější koncert kapely Chinaski rozhodně nenavštívíte, protože vstup je zdarma. 

Prostějovští organizátoři na čtvrteční večer navíc objednali hezké letní počasí, takže si vedle skvělé hudby a fajn rockové atmosféry jistě vychutnáte jedinečný hudební zážitek přímo u paty prostějovské radnice. 

Již tento čtvrtek si tak nenechte ujít výjimečný koncert a vypravte se na náměstí T. G. Masaryka do Prostějova! V případě nepříznivého počasí se nelekejte, koncert bude přesunut do Společenského domu na Komenské ulici.

Total Comments

 • Bezruč
 • Lexinka
 • Mobil 4U
 • Koupelny RP
 • MJM Krmiva
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na opětovné odložení rekonstrukce Vrahovické ulice?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zájmu.

Obrovský zájem vyvolal příběh nemocné holčičky, která trpí epilepsií, vzácnou genetickou vadou a prošla si také dětskou mozkovou obrnou. Po zveřejnění v minulém vydání jsme zaregistrovali několik dárců, kteří chtěli rodičům tříapůlroční Lexinky pomoci. Sbírka proběhla i mezi členy redakce a přidali se k nám také manželé Černoškovi, načež došlo k předání více jak třiceti tisíc korun.

Opět bez tiskovky.

Přestože byl nouzový stav ukončen a v platnost už vešla další a další rozvolňovací opatření v souvislosti s obavami před nákazou Covid-19, prostějovští radní po svém úterním jednání opět zrušili tiskovou konferenci s novináři. Ve snaze zjistit informace o práci konšelů je tak nejen Večerník stále odkázán na e-mail či telefon...

Total Comments

Osobnost týdne

Miroslav Hochvald

Starosta Bílovic-Lutotína byl nepravomocně odsouzen za trestný čin z nedbalosti, kdy se loni v březnu zabila po pádu do sklepa v obecní budově sedmadvacetiletá žena. Třicetiměsíční trest má však tříletou podmínku a jeho součástí není zákaz výkonu zastupitelské funkce. Hochvald tak zůstává ve funkci.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

8 000 000


Od minulého úterý už může veřejnost vkročit do zrekonstruovaného Bezručova červeného domku v Kostelci na Hané. Oprava domu slavného básníka stála krajskou kasu osm milionů korun.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„VEČER BYL UNAVENÝ, USNUL TADY NA KANAPI A UŽ SE NEPROBUDIL…“

Takto okomentoval smutnou událost ve Vrahovické ulici v Prostějově, kde zemřel padesátiletý muž, jeden ze zaměstnanců autoopravny.

Total Comments