Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

35 chinaskiNa závěr Prostějovského léta 2014 je připraven skutečně bonbónek v podobě opravdu velkého vystoupení, který obstará přední česká poprocková kapela CHINASKI. Koncert se uskuteční už tento čtvrtek večer, přesně o půl deváté. Večerník bude u toho a vy byste rozhodně také neměli chybět! 

Držte si čepice, klobouky a falešné příčesky, blíží se vystoupení populární kapely Chinaski! Pokud jste váhali s návštěvou některého z čtvrtečních večerů letošního Prostějovského léta, vězte, že vám unikl příjemný hudební večer s revival bandem Michala Davida a Boney M i vystoupení plzeňské punkové partičky Znoutzectnost. To, co se ale na Prostějov valí teď, byste si rozhodně neměli nechat ujít, pokud se počítáte mezi příznivce současné populární hudby. 

Na náměstí T. G. Masaryka se totiž tento čtvrtek objeví jedna z nejpopulárnějších českých kapel současnosti, poprocková kapela Chinaski v čele s Michalem Malátným a s plným zásobníkem vašich oblíbených songů. Kluci z kapely se určitě nebudou zlobit, když dorazíte i se svou rodinou nebo přáteli a spolu s nimi si dáte třeba Tabáček, Kláru, Dobráka od kosti, nebo jim pomůžete vyřešit Hlavolam. Pokud se svojí účastí stále váháte, mějte na paměti, že levnější koncert kapely Chinaski rozhodně nenavštívíte, protože vstup je zdarma. 

Prostějovští organizátoři na čtvrteční večer navíc objednali hezké letní počasí, takže si vedle skvělé hudby a fajn rockové atmosféry jistě vychutnáte jedinečný hudební zážitek přímo u paty prostějovské radnice. 

Již tento čtvrtek si tak nenechte ujít výjimečný koncert a vypravte se na náměstí T. G. Masaryka do Prostějova! V případě nepříznivého počasí se nelekejte, koncert bude přesunut do Společenského domu na Komenské ulici.

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments