Dobrý večer, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

35 chinaskiNa závěr Prostějovského léta 2014 je připraven skutečně bonbónek v podobě opravdu velkého vystoupení, který obstará přední česká poprocková kapela CHINASKI. Koncert se uskuteční už tento čtvrtek večer, přesně o půl deváté. Večerník bude u toho a vy byste rozhodně také neměli chybět! 

Držte si čepice, klobouky a falešné příčesky, blíží se vystoupení populární kapely Chinaski! Pokud jste váhali s návštěvou některého z čtvrtečních večerů letošního Prostějovského léta, vězte, že vám unikl příjemný hudební večer s revival bandem Michala Davida a Boney M i vystoupení plzeňské punkové partičky Znoutzectnost. To, co se ale na Prostějov valí teď, byste si rozhodně neměli nechat ujít, pokud se počítáte mezi příznivce současné populární hudby. 

Na náměstí T. G. Masaryka se totiž tento čtvrtek objeví jedna z nejpopulárnějších českých kapel současnosti, poprocková kapela Chinaski v čele s Michalem Malátným a s plným zásobníkem vašich oblíbených songů. Kluci z kapely se určitě nebudou zlobit, když dorazíte i se svou rodinou nebo přáteli a spolu s nimi si dáte třeba Tabáček, Kláru, Dobráka od kosti, nebo jim pomůžete vyřešit Hlavolam. Pokud se svojí účastí stále váháte, mějte na paměti, že levnější koncert kapely Chinaski rozhodně nenavštívíte, protože vstup je zdarma. 

Prostějovští organizátoři na čtvrteční večer navíc objednali hezké letní počasí, takže si vedle skvělé hudby a fajn rockové atmosféry jistě vychutnáte jedinečný hudební zážitek přímo u paty prostějovské radnice. 

Již tento čtvrtek si tak nenechte ujít výjimečný koncert a vypravte se na náměstí T. G. Masaryka do Prostějova! V případě nepříznivého počasí se nelekejte, koncert bude přesunut do Společenského domu na Komenské ulici.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-