Dobrý večer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

35 hradistan plakatUž za tři týdny se prostějovským divadlem rozezní proslavené hity jako Husličky, Ej lásko, lásko, Modlitba za vodu. Na charitativním koncertě, věnovaném prostějovskému Klokánku, je představí slavný Hradišťan s Jurou Pavlicou. Přijďte prožít jedinečný kulturní zážitek a zároveň přispějte dobré věci. Lístky jsou ještě k dispozici v divadelním předprodeji.

„Na koncert Hradišťanu se již velmi těším. Charitativní projekty nejsou muzikantům ze Slovácka vůbec cizí,“ nechala se slyšet Milada Sokolová, předsedkyně Okrašlovacího spolku, který koncert organizuje. Spolu s Hradišťanem si několik skladeb zazpívá i prostějovský sbor Proměny, který se na vystoupení pečlivě připravuje. „Jsme ženy a tak nám osud dětí leží na srdci. Rády přispějeme svým vystoupení k tomu, aby i ty, které dosud neměly příliš mnoho štěstí, našly azyl, pochopení a hlavně lásku. Klokánek je pro ně velmi důležitou přestupní stanicí do dalšího, lepšího života,“ vysvětlila pohnutky souboru sbormistryně Anna Králová. Pokud jste někdy Proměny slyšeli koncertovat, víte, že jejich vystoupení jsou úžasná. Zpívají totiž srdcem a navíc rády, což je na koncertech znát.

 

Máte tedy jedinečnou příležitost poslechnout si dva hudební unikáty v jednom večeru. Neváhejte, každá zakoupená vstupenka pomůže prostějovskému Klokánku k dokončení.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-