Dobré ráno, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

DOTEKY MÓDY 2012: Galavečer módy, kreativity a krásy zná své vítězeS modely z molitanu, „cédéček“, ale i z plastu bojovalo celkem devatenáct finalistů na galavečeru Doteků módy. Již dvanáctý ročník tradiční soutěžní přehlídky proběhl v pátek v prostějovském divadle a mediální partner akce PROSTĚJOVSKÝ Večerník byl na místě.

Večerem s humorem sobě vlastním provázel známý herec Tomáš Hanák, samotný galavečer Doteků módy zahájila pražská skupina Nano Illusions. Celou soutěž pak otevřela přehlídka studentů ze čtvrtého ročníku Střední školy designu a módy. Poté se představily dvě soutěžní kategorie, a to „Oděv“ a „Oděvní doplněk“. Klání bylo určeno pro módní nadšence od patnácti let. Tentokrát se soutěž mohla pyšnit i mezinárodní účastí, protože do samotného finále se probojovali také návrháři ze Slovenska, celkem pak dorazilo devatenáct soutěžících.

První cenou a zároveň tak největší motivací byly hodnotné ceny. Pro kategorii „Oděv“ to byl poukaz na 10 000 korun, v kategorii „Oděvní doplněk“ se zápolilo o 2000 korun. O absolutních vítězích rozhodovala porota složená ze zástupců odborníků a sponzorů, v níž zasedli mimo jiné zpěvačka a modelka Viktoria, módní návrhářka Iveta Řádková a designer Lukáš Linder či ředitelka SŠDAM Ivana Vaňková. A měli opravdu nelehkou úlohu, protože všechny prezentované modely působily naprosto profesionálně jako od skutečných renomovaných módních návrhářů.

V kategorii „Oděvní doplněk“ byly představeny zajímavé šperky, koupací čepice nebo doplňky vyrobené z molitanu či „cédéček“. V kategorii „Oděv“ jsme pak shlédli kolekce inspirované dvacátými léty a olympijskými hrami. Nechyběla ani každodenní móda nebo pánská elegance.

Druhá polovina galavečera pak patřila opět módním přehlídkám, tentokrát skutečným profesionálům, a to Ivetě Řádkové a Lukáši Linderovi. Poté chybělo už jen vyhlášení vítězů... Vše bylo sečteno a podtrženo a porota měla již jasno, diváci a hlavně soutěžící netrpělivě očekávali výsledky.

DOTEKY MÓDY 2012: Galavečer módy, kreativity a krásy zná své vítězeA jak to tedy dopadlo? V kategorii „Oděvní doplněk“ získala třetí místo se svojí kolekcí secesních šperků PURE SECESSION Miroslava Kosková, druhé místo s kolekcí SWIMMING PUNK Katarína Sidorová a první místo kolekce módních doplňků do vlasů NETRADIČNÍ ELEGANCE autorek Andrei Prokelové a Soni Pořízkové s kolektivem. V kategorii Oděv se na třetí místo probojovala Radka Kosková s kolekcí LONDÝN 2012. Druhé místo získala kolekce Sabiny Salčákové s názvem FUTURE-CUBE a první místo získala se svojí kolekcí C´EST LA FEMME již v této soutěži podruhé Klára Válková a odnesla si z pódia šek na 10 000 Kč.

Ceny předali náměstek hejtmana Olomouckého kraje Pavel Sekanina, náměstkyně primátora statutárního města Prostějova Alena Rašková a sama ředitelka Střední školy designu a módy PhDr. Ivana Vaňková, která dodala, že letošní rozhodování poroty bylo nesmírně těžké. „Ocenění by si zasloužili všichni soutěžící, úroveň předváděných kolekcí byla velmi vysoká. Vítěz však může být jen jeden, a tak si cenu z Doteků módy odnesla již podruhé Klára Válková.“

Závěrečné ohlédnutí za dvanáctým ročníkem „Doteky módy 2012: najdete již v příštím vydání PRISTĚJOVSKÉHO Večerníku.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments