Dobré dopoledne, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
mafiaNe, neděste se. Nemusíte si dělat zásoby a zabarikádovat se doma. Mafie je jen název jedné hry, která právě dnes startuje v našem městě. Všichni její účastníci si teď budou muset dávat pozor na otravu přesoleným - či jinak překořeněným - jídlem, zastřelení z vodní pistole nebo podříznutí kartáčkem na zuby.


Celý princip hry spočívá v tom, že nad všemi účastníky bdí jeden organizátor, s celkem příznačným pojmenováním „kmotr", kterému všichni „vraždění chtiví" předají svou fotografii a základní informace o tom, kde a kdy se zhruba pohybují. Tyto informace následně obdrží potencionální vrah a honba může začít. V této hře je prakticky každý lovcem i obětí a hlavním účelem je zábava a poznávání nových lidí. Proto se neděste, když se bude v rohu u vaší domovní zdi choulit podivná osoba svírající v ruce kartáček na zuby a číhající na oběť. Do hry, kterou vyhraje ten, který do konce trvání „zabije" nejvíce lidí, se mohl zapojit prakticky kdokoliv. Stanovených je jen pár základních podmínek, a to věk minimálně 15 let a výskyt v Prostějově aspoň čtyřikrát do týdne. Jiné omezení není; mladí, staří, tlustí, tencí, velcí, malí, sportovci i povaleči, chce to jen chuť do hry, ďábelský plán a hlavně smysl pro humor. Ve hře existují i ochranné prostředky, díky nimž můžete vražedný útok přežít. Jedním takovým je třeba pláštěnka, která slouží pro vodní pistoli jako neprůstřelná vesta. Stačí si ji obléknout pod kabát a vrahovi s pistolkou se pak venku můžete vysmát do očí. U kartáčku na zuby poslouží oběti jako ochrana pořádně huňatá šála. Bohužel otrava jídlem je už nevratná a není proti ní obrany.

V případě, že bude akce úspěšná a bude zájem o její pokračování, uskuteční se možná v budoucnu i další ročník, stejně tak, jako třeba na podzim v Olomouci, ale to už bychom moc předbíhali. Nezbývá tedy, než všem našim dočasným mafiánům popřát hodně štěstí a dobrou mušku.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments