Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

PROSTĚJOV Celou svou fotbalovou kariéru strávil Jan Trtílek v Blansku. Přestože byl na testování v několika klubech, jiné angažmá mu zatím nevyšlo. Posune se dvaadvacetiletý forvard z divize o stupeň výš? O tom začal přesvědčovat trenéra Františka Juru v přípravě proti Boskovicím, kde pohotovou hlavičkou přidal třetí branku.

●● Se kterými kluby byla spojena vaše dosavadní fotbalová kariéra?
„S fotbalem jsem začínal v Ráječku kousek od Blanska, ve starších žácích jsem přešel do Blanska, kde jsem zůstal dosud. Měl jsem nějaké nabídky ze Svitav či Břeclavi, ale nepodařilo se mi prosadit se do kádru. Byl jsem na amatérském mistrovství Evropy v Srbsku, kde jsme vybojovali postup na závěrečný turnaj do Irska, kterého jsem se ale kvůli zranění nezúčastnil.“
●● Co patří k největším zážitkům vaší dosavadní kariéry?
„Dvakrát po sobě jsem byl vyhlášen nejlepším fotbalistou okresu Blansko, největším fotbalovým zážitkem bylo pochopitelně to vystoupení na mezinárodní scéně.“
●● V čem spatřujete své herní přednosti?
„Mou asi největší herní předností je rychlost. Měla by to být i výška, ale vzhledem k dvěma frakturám nosu jsem nějakou dobu nevyhledával hlavičkové souboje. Jsem ofenzivní hráč, je mi vcelku jedno, jestli hraji v útoku nebo podhrotového hráče. Coby fotbalový vzor se mi ale hodně líbí Andrés Iniesta.
●● S jakými očekáváními jste přišel do Prostějova?
„Chci maximálně využít možnost zařazení do přípravy, čehož si vážím. Mým cílem je samozřejmě předvést se v dobrém fotbalovém světle. Je to příležitost k hernímu růstu, konečné slovo ohledně mé další fotbalové budoucnosti pak bude na trenérech.“
●● Máte nějakou přezdívku?
„Jelikož se přezdívky odvozují od příjmení, v mém případě z toho vznikl 'Trťajs'.“

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments