Příjemnou noc, dnes je středa 26.2.2020
svátek slaví Dorota,
zítra Alexandr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Smlouva s ďáblem? Prý jen štěstí! Neskutečnou porci štěstěny si zatím vybírá Jakub Jamrich, nejúspěšnější účastník naší tipovací soutěže FOTBALOVÁ DEVÍTKA VEČERNÍKU. Technický záložník hájící v letošní sezóně barvy Lipové v I.A třídě dokázal ovládnout již třikrát týdenní kolo, nádavkem pak vévodí i celkovému pořadí! „Je to spíše o štěstí, i když svou roli hraje i taktika,“ culil se při přebírání třetího pivního mulitpacku Jakub Jamrich. Večerník při této příležitosti položil sázkařskému expertovi několik otázek.

Prozradil byste váš vítězný recept?

„Chce to jít přes nuly! Když si nejsem jistý, dám prostě remízu, vždyť ta je víc bodově ohodnocená než jednička.“ (úsměv)

Máte nějakého poradce?

„Ne, je to vyloženě jen z mé hlavy. Nikoho se neptám. Někdy se podívám na tabulku, ale většinou ani ta není podstatná.“

Jste překvapený z vaší dosavadní úspěšnosti?

„Nečekal jsem to. Chtěl jsem být nahoře, ale že budu až takhle úspěšný, to rozhodně ne.“

Když už to máte tak rozjeté, chcete vyhrát?

„Vyhrát chce snad každý, ne? Že bych ale kvůli tomu nespal, to ne. Buď to vyjde, nebo ne. Myslím, že je tam spousta lidí, kteří tomu rozumí. Rozhodnou ta poslední kola.“

Zmínil jste konkurenci. Máte v pelotonu sázejících někoho, koho považujete za největšího rivala?

(smích) „Jasně, Davida Grygláka. Slíbil jsem mu, že ho budu zase pozdravovat, až vyhraju... Teď se konečně zlepšil, přeju mu, aby se dostal mezi desítku nejlepších. Jeho zlepšení v posledním kole bylo fantastické! (Gryglák měl 10 bodů - pozn. red.) Poradit si ale ode mě nenechal... Říkal ale, že až půjde do tuhého, tak se na mě obrátí pro radu, aby tu desítku udělal!“

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments