Dobré odpoledne, dnes je neděle 21.7.2019
svátek slaví Vítězslav,
zítra Magdaléna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

„Paní Pavla nepatří k ženám, které by se svým vzhledem nějak experimentovaly. Neuvěřitelně dlouhé vlasy má již osmnáct let, líčí se jen lehce, a co se týče oblékání, tam vládne hlavně sportovní styl a důraz na komfortnost. Nyní se ale konečně odhodlala k velké změně. Přihlásila se do naší jubilejní desáté PROMĚNY IMAGE a rozhodla se skoncovat se svým starým já,“ prozradila s úsměvem Aneta Křížová, patronka projektu a redaktorka Servisu pro ženy.

„Aby paní Pavla vypadala opravdu jinak, rozhodli jsme se pro velkou změnu účesu včetně líčení a oblékání. Naší desáté vítězce jsme i razantně zkrátili účes. Než se tak ale stalo, čtenářka znejistěla a své dlouhé vlasy už tolik zkrátit nechtěla,“ popisovala chvilky z proměny naše Večernice.

4 otázky pro ženu, co se změnila...

* Pavlo, jak se po proměně cítíte?
„Mám asi šok! Nemůžu moc mluvit, celá se třesu a nějakou dobu asi ještě budu. (smích) Nemám vážně slov, výsledek je výborný. Je to přesně to, co jsem si vždycky přála, ale nikdy bych se k takové velké změně sama neodhodlala. Ani bych nedokázala někomu vysvětlit, jaká je moje představa... (úsměv) Ještě mi to všechno pořádně nedošlo, až si doma v klidu sednu ke kávě a uvolním se, pak mi teprve celý den, který jsem prožila, začne docházet.“
* Splnila naše proměna vaše očekávání?
„Jak říkám, skutečně nemám slov, proměna image s Večerníkem naprosto předčila moje očekávání! Začala jsem se cítit konečně sebevědoměji a můžu říci, že jsem se sebou naprosto spokojená. Kromě mého nového vzhledu jsem ale nadšená z toho, jaký byl profesionální tým, který se o mě po dva dny staral. Nemůžu si vynachválit celý kolektiv! Už jsem se v životě setkala s mnoha lidmi a lepší odborníky jsem asi ohledně přístupu nepoznala. Klobouk dolů před všemi!“
* Jak na vás reagovala rodina a známí?
„Ze všech stran jsem sklidila stoprocentní úspěch. (smích) Všechny reakce byly hrozně vřelé, upřímné a super. Přítel byl naprosto nadšený, díval se na mě jako na svatý obrázek a nemohl si mě vynachválit, což mě hrozně potěšilo. Dokonce i můj třiadvacetiletý syn mi můj nový vzhled pochválil. Zkrátka chválili mě úplně všichni. Ze všech reakcí jsem nadšená a musím říci, že se cítím šťastně.“
* Přihlásila byste se tedy do proměny s Večerníkem znovu?
„Nelituji toho, že jsem se zbavila tak dlouhých vlasů. I přes svůj velký strach a hrůzu, které jsem z proměny měla, bych se jednoznačně přihlásila znovu. Ačkoliv mě patronka Večerníku celou dobu uklidňovala a starala se o to, abych nebyla nervózní, pořád jsem byla strašně nesvá. Sama jsem nakonec poznala, že se nebylo čeho obávat. A nemohu jinak než doporučit! Kdybych se přihlásila znovu, už bych se určitě nebála a tento úžasný den bych si tak ještě více užila. Milé čtenářky, opravdu se ničeho nebojte a přihlaste se, určitě nebudete litovat!“

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments