Dobrý večer, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Z nepovedeného vystoupení proti Ústí nad Labem neměl žádnou radost ani prostějovský pivot Jan Tomanec, podle něhož hrál soupeř bez zábran, a to mu pomohlo k nečekanému úspěchu. „Přijeli to zkusit. Hrálo se jim lehce,“ konstatoval v exkluzivním interview podkošový basketbalista Prostějova.


* V čem byl mezi soupeři největší rozdíl?
„V proměňování střel z dálky. Ústí se stáhlo pod koš a nechalo nás střílet. Tentokrát to z dálky nešlo. Soupeř naopak proměnil několik těžkých střel a chytl se. Byl to od Slunety trošku risk, ale vyšel.“
* Výhra by vás přiblížila ke druhému místu v tabulce. Je to z tohoto pohledu velká komplikace?
Může to tak být, i když do konce základní části ještě nějaké zápasy chybí a stát se může cokoli. Je ovšem jasné, že druhé místo je především z pohledu případného semifinále výhodnější. Chytřejší budeme po posledním kole. Děčín prohrál v Brně, my zase s Ústím, ještě to bude zajímavé.“
* Podruhé vás doma popravil Bosák. Je to náhoda?
„Padalo mu to tam, to je třeba uznat. Možná i díky tomu, že v Prostějově něco odehrál. Asi má tuhle halu rád...“ (ironický úsměv)
* Nemůže se porážka projevit v dalším ligovém kole, kdy hostujete v Děčíně?
Děčín prohrál tři zápasy v řadě, my jediné, Z tohoto pohledu jsme na tom vlastně lépe. Nemyslím si, že to bude mít nějaký vliv. Bude to jiné utkání, začínat se bude od stavu nula nula.“

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments