Dobré ráno, dnes je středa 13.11.2019
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Z nepovedeného vystoupení proti Ústí nad Labem neměl žádnou radost ani prostějovský pivot Jan Tomanec, podle něhož hrál soupeř bez zábran, a to mu pomohlo k nečekanému úspěchu. „Přijeli to zkusit. Hrálo se jim lehce,“ konstatoval v exkluzivním interview podkošový basketbalista Prostějova.


* V čem byl mezi soupeři největší rozdíl?
„V proměňování střel z dálky. Ústí se stáhlo pod koš a nechalo nás střílet. Tentokrát to z dálky nešlo. Soupeř naopak proměnil několik těžkých střel a chytl se. Byl to od Slunety trošku risk, ale vyšel.“
* Výhra by vás přiblížila ke druhému místu v tabulce. Je to z tohoto pohledu velká komplikace?
Může to tak být, i když do konce základní části ještě nějaké zápasy chybí a stát se může cokoli. Je ovšem jasné, že druhé místo je především z pohledu případného semifinále výhodnější. Chytřejší budeme po posledním kole. Děčín prohrál v Brně, my zase s Ústím, ještě to bude zajímavé.“
* Podruhé vás doma popravil Bosák. Je to náhoda?
„Padalo mu to tam, to je třeba uznat. Možná i díky tomu, že v Prostějově něco odehrál. Asi má tuhle halu rád...“ (ironický úsměv)
* Nemůže se porážka projevit v dalším ligovém kole, kdy hostujete v Děčíně?
Děčín prohrál tři zápasy v řadě, my jediné, Z tohoto pohledu jsme na tom vlastně lépe. Nemyslím si, že to bude mít nějaký vliv. Bude to jiné utkání, začínat se bude od stavu nula nula.“

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments