Dobré odpoledne, dnes je neděle 21.7.2019
svátek slaví Vítězslav,
zítra Magdaléna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Z nepovedeného vystoupení proti Ústí nad Labem neměl žádnou radost ani prostějovský pivot Jan Tomanec, podle něhož hrál soupeř bez zábran, a to mu pomohlo k nečekanému úspěchu. „Přijeli to zkusit. Hrálo se jim lehce,“ konstatoval v exkluzivním interview podkošový basketbalista Prostějova.


* V čem byl mezi soupeři největší rozdíl?
„V proměňování střel z dálky. Ústí se stáhlo pod koš a nechalo nás střílet. Tentokrát to z dálky nešlo. Soupeř naopak proměnil několik těžkých střel a chytl se. Byl to od Slunety trošku risk, ale vyšel.“
* Výhra by vás přiblížila ke druhému místu v tabulce. Je to z tohoto pohledu velká komplikace?
Může to tak být, i když do konce základní části ještě nějaké zápasy chybí a stát se může cokoli. Je ovšem jasné, že druhé místo je především z pohledu případného semifinále výhodnější. Chytřejší budeme po posledním kole. Děčín prohrál v Brně, my zase s Ústím, ještě to bude zajímavé.“
* Podruhé vás doma popravil Bosák. Je to náhoda?
„Padalo mu to tam, to je třeba uznat. Možná i díky tomu, že v Prostějově něco odehrál. Asi má tuhle halu rád...“ (ironický úsměv)
* Nemůže se porážka projevit v dalším ligovém kole, kdy hostujete v Děčíně?
Děčín prohrál tři zápasy v řadě, my jediné, Z tohoto pohledu jsme na tom vlastně lépe. Nemyslím si, že to bude mít nějaký vliv. Bude to jiné utkání, začínat se bude od stavu nula nula.“

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments