Dobré ráno, dnes je neděle 20.10.2019
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Společně s Radkem Nečasem byl nejlepším hráčem Pardubic v duelu s domácím Ariete Kamil Švrdlík. Dva bývalí Orli měli největší zásluhu o vítězství hostujícího celku. „V prostějovské hale se mi osobně hraje dobře. Platilo to také při prvním návratu od přestupu, i když jsme prohráli,“ uvedl reprezentační pivot.

* Daří se vám z důvodu, že halu Sportcentra DDM důvěrně znáte?

„Je to možné. Některé haly jsou příjemné, v jiných se hraje špatně. Hlavně z důvodu prostorové orientace. Třeba kolínskou halu nebo pražskou Na Folimance nemají hráči ve velké oblibě. Na prostějovské prostředí jsem zvyklý, něco jsem tady odehrál a odtrénoval. Mohlo to mít vliv i na hru.“ (úsměv)

* Jak se vám líbila atmosféra? Na utkání přišlo hodně lidí. Myslíte si, že je to díky tomu, že za Pardubice hraje velký počet bývalých Orlů?

„Tak jsem o tom nepřemýšlel. Došla k nám informace, že hala nebývá plná, ale tentokrát to bylo příjemné. Hodně fanoušků, dobrá sportovní atmosféra. Taková pomáhá všem hráčům, i těm hostujícím. V takovém prostředí se hraje všem lépe a divák se baví.“

* Vypadalo to, že jste hodně trénoval šestky. Uvědomujete si, že máte lepší trestné hody?

„Tak na devadesátiprocentní úspěšnost se už asi nedostanu... (smích) Někdy to tam spadne. Pár šestek jsem zase minul, ale nebylo to úplně zlé.“

* Blíží se konec základní části. Umíte si představit, že na Prostějov narazí Pardubice v play-off?

„Vyloučeno to není. Byly by to kvalitní zápasy a umím si představit, že by se odehrály před kvalitní kulisou. Všem by se to líbilo. Třeba k tomu dojde. Ovšem líbilo by se mi, kdyby nešlo o čtvrtfinále. Raději co nejpozději.“ (úsměv)

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments