Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Společně s Radkem Nečasem byl nejlepším hráčem Pardubic v duelu s domácím Ariete Kamil Švrdlík. Dva bývalí Orli měli největší zásluhu o vítězství hostujícího celku. „V prostějovské hale se mi osobně hraje dobře. Platilo to také při prvním návratu od přestupu, i když jsme prohráli,“ uvedl reprezentační pivot.

* Daří se vám z důvodu, že halu Sportcentra DDM důvěrně znáte?

„Je to možné. Některé haly jsou příjemné, v jiných se hraje špatně. Hlavně z důvodu prostorové orientace. Třeba kolínskou halu nebo pražskou Na Folimance nemají hráči ve velké oblibě. Na prostějovské prostředí jsem zvyklý, něco jsem tady odehrál a odtrénoval. Mohlo to mít vliv i na hru.“ (úsměv)

* Jak se vám líbila atmosféra? Na utkání přišlo hodně lidí. Myslíte si, že je to díky tomu, že za Pardubice hraje velký počet bývalých Orlů?

„Tak jsem o tom nepřemýšlel. Došla k nám informace, že hala nebývá plná, ale tentokrát to bylo příjemné. Hodně fanoušků, dobrá sportovní atmosféra. Taková pomáhá všem hráčům, i těm hostujícím. V takovém prostředí se hraje všem lépe a divák se baví.“

* Vypadalo to, že jste hodně trénoval šestky. Uvědomujete si, že máte lepší trestné hody?

„Tak na devadesátiprocentní úspěšnost se už asi nedostanu... (smích) Někdy to tam spadne. Pár šestek jsem zase minul, ale nebylo to úplně zlé.“

* Blíží se konec základní části. Umíte si představit, že na Prostějov narazí Pardubice v play-off?

„Vyloučeno to není. Byly by to kvalitní zápasy a umím si představit, že by se odehrály před kvalitní kulisou. Všem by se to líbilo. Třeba k tomu dojde. Ovšem líbilo by se mi, kdyby nešlo o čtvrtfinále. Raději co nejpozději.“ (úsměv)

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments