Dobré ráno, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V rozhodujících chvílích to vzal na sebe. Kostelecký házenkář David Palička měl v utkání s Juliánovem především defenzivní práci. Jeho úkolem bylo eliminovat nejlepšího střelce Koubka, což se mu podařilo výtečně. Kanonýr hostů vstřelil pouhé dvě branky. Svůj výtečný výkon pak Palička vyšperkoval v závěru, kdy sám vstřelil dva poslední góly a zpečetil nejtěsnější výhru svého týmu – 33:32!

* Jak jste viděl dnešní zápas?

„Byl hodně fyzicky náročný. Soupeř má samé mladé kluky, kteří jsou běhaví. Myslím, že se kluci vzadu museli hodně nadřít.“

* Vy jste se tolik nenadřel?

„Já měl hlídat osobně Koubka, tak jsem toho tolik nenaběhal.“

* Sám jste se ale také střelecky prosadil…

„Když se dostal Koubek na devítku, zůstával jsem sám. Nějaké trháky vyšly, i když jich moc nebylo. Na křídle ale hraju odmalička, takže v tom nebyl žádný problém.“

* Sezónu jste rozjeli dvěma výhrami, čekal jste to?

„Upřímně řeknu, že já třeba vůbec. Jsem rád, že jsme se ale například dnes takhle sešli. Ještě třeba kdyby se uzdravil Pavel Přikryl. Měli jsme obavy, trochu jsme myslím překvapili. Nebyla to ale náhoda, my jsme se v obou zápasech obrovsky hecovali.“

* Je vás relativně málo, stojí to hodně sil?

„Já jsem třeba unavený hrozně moc. Navíc mě trochu pobolívají záda. Mám s nimi potíže dlouhodobě.“

Total Comments

  • Basket
  • Floria Dušičky
  • Dny evropského dědictví
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments