Příjemnou noc, dnes je pondělí 6.7.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Bohuslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po jisté době se opět postavil na místo levého beka. Matěj Hýbl chvíli léčil potíže s achilovkou, ale sobotní zápas proti soupeři zvučného jména si náležitě vychutnal. Stejně jako všichni jeho spoluhráči i on podal týmový výkon, kterému chyběl pouze příznivější výsledek.

* Proti Českým Budějovicím jste se vrátil do základní sestavy. Jaký byl vlastně důvod vaší absence?
„Zpočátku jsem nehrál, protože dostávali šanci jiní hráči, pak jsem byl zraněný, měl jsem problémy s achilovkou. Minulý zápas už jsem byl na lavičce, ale ještě to nebylo stoprocentní. Teď mě trenér postavil od začátku, tak jsem rád. Na zápas jsem se těšil, měl jsem strašnou chuť hrát. Škoda, že utkání vyústilo opět do špatného konce.“
* Co bylo tomu příčinou?
„Myslím, že jsme začali dobře. Budějovice sice kontrolovaly hru, ale my jsme chodili dobře do brejků a v podstatě jsme jim nic nedovolili. Pak přijde taková naše hloupá chyba, jako každý zápas... Dostali jsme gól z penalty, když jsme si nepohlídali brejk, a pak už přišly další dva góly na začátku poločasu. O přestávce jsme si říkali, že si to pohlídáme, budeme hrát jako za stavu nula nula, ale prostě to nevyšlo.“
* Hráli jste vpředu s trochu improvizovanou sestavou, přesto herní projev šlo hodnotit kladně...
„Spoléhali jsme na Honzu Hladíka, který dokáže udržet balóny, je to kvalitní útočník. Pod ním hrál Sečkář, taky útočně laděný hráč, který rovněž předvedl dobrý výkon. Vpředu jsme to docela zvládli, škoda, že jsme se neprosadili gólově, což nás trápí vlastně celou sezónu.“
* Očekávali jste od Budějovic něco víc, když jde o bývalý prvoligový tým?
„Souhlasím, očekával jsem od nich víc, ale vzhledem k postavení v tabulce už asi soupeř nemá tu pravou motivaci.“
* Pocítili jste po změnách uplynulého týdne nějaký jiný přístup?
„Jenom se vyměnila pozice trenéra, ale jinak je směr pořád stejný, pro nás hráče se vlastně nic zásadního nezměnilo.“
* Výkony venku jsou obvykle špatné, ale doma se snažíte alespoň divákům něco předvést...
„Z tohoto pohledu byl právě zápas v Pardubicích odstrašující příklad. Pokud venku inkasujeme první gól, po němž nikdo z nás přesně neví, co se stane. Najednou je to 4:0, 5:0...“

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-