Dobrý večer, dnes je pondělí 30.3.2020
svátek slaví Arnošt,
zítra Kvido
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 

Necelou půlhodinku pobyl na hřišti další z mládežnické líhně 1.SK Prostějov, útočník Adam Marčík. Střelec týmu do devatenácti let má za sebou cennou zkušenost z profesionální soutěže. O minutách v Třinci i situaci v dorostenecké lize vyprávěl Večerníku v exkluzivním rozhovoru.

* Během tří dnů jste odehrál dvě rozdílná utkání. Jaké to bylo nastupovat v Třinci do zápasu za stavu 0:4 po dobrém zápase proti Frýdku-Místku za U19?
„Já jsem se dozadu neohlížel, chtěl jsem si tento zápas užít, vlastně posledních zhruba pětadvacet minut. Byl jsem samozřejmě rád, že jsem nastoupil. Je to velký rozdíl naskočit do druhé ligy a pro mě určitě dobrá zkušenost.“
* Na rozdíl od některých spoluhráčů jste nebezpečně vystřelil střelu na branku, brankáře jste zaměstnal...
„Snažil jsem se jako útočník vyprodukovat alespoň nějakou střelu, to je na hřišti moje práce. Je škoda, že to tam nepadlo.“
* Za starší dorostence se daří líp, teď jste odehráli dobré utkání proti lídrovi tabulky. Jak to bylo těžké vyhrát, ještě s takovým rozdílem?
„První poločas jsme hráli všichni dobře, řekl bych na hranici našich možností. Z tohoto pohledu to bylo zasloužené vítězství i s tím rozdílem třídy. Teď musíme odehrát všechna zbývající utkání tak, jako proti Frýdku-Místku, abychom se dostali do baráže o první dorosteneckou ligu. Nejdůležitější bude poslední zápas s Třincem, který má stejně bodů. Třeba to dopadne dobře.“
* Už za necelé tři týdny se vlastně budete vracet sem do Třince. Vše tedy směřuje k udržení si druhého místa a postupu do baráže?
„Tak nějak.“ (úsměv)

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar