Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Za důvěru se odměnil. Michal Ján (na snímku Z. Vysloužila) hrával pod Evženem Kučerou už v Určicicích a většinou vždy na krajním beku. Ten samý post mu byl v loňské sezóně souzen i v Čechovicích. Tentokrát nastoupil na levém kraji zálohy a hned z toho byl gól a nahrávka. Svým výkonem si tak řekl o místo uprostřed hřiště natrvalo.

* Co řeknete k zápasu?
„Ze začátku na nás Určice vletěly a my se trochu hledali. Zkoušeli jsme rychlé protiútoky, protože jsme věděli, že mají obranu slabší než útok. Zvládli jsme to a já jsem rád za tři body. Dobrý vstup do sezóny.“
* Dal jste gól a máte asistenci...
„Já jsem z toho šťastný. Byl jsem posunutý na levou zálohu a konečně jsem si mohl zaútočit. Doufám, že na tomto postu zůstanu. Věřím, že obránce, co hraje za mnou, to bude zvládat a já budu moct pořád útočit. Myslím si, že patřím dopředu a jsem schopný vyprodukovat nějaké góly i nahrávky.“ (smích)
* Výhrou jste potvrdili prognózy, že byste měli být nahoře. Cítíte to stejně?
„Ten zápas ale rozhodně jednoduchý nebyl. Navíc to šílené počasí. Bylo to strašně náročné fyzicky. Zvládli jsme ale klíčové okamžiky, neinkasovali kontaktní gól a udrželi náskok do konce.“
* Vy jste tu něco odehrál. Není vám smutno z toho, že Určice jsou takhle dole?
„Odešlo hodně hráčů. Když tu byl Tom Los nebo Skopalík, tak to bylo jiné. Mužstvo je hodně obměněné. Myslím, že pro Určice je lepší, že hrají I.A, než aby se trápily v kraji. Je škoda, že se tu ten tým neudržel, ale v současnosti si myslím, že je pro ně tahle soutěž ideální.“

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě