Dobrý večer, dnes je čtvrtek 19.7.2018
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Už v letní přípravě měl zdravotní problémy, což jej v počátku sezóny vyřadilo ze základní sestavy. Martin Hirsch bývá na lavičce připraven na střídání a na svou šanci. Recept, jak ji využít, předvedl v zápase s Valašským Meziříčím takřka ukázkově.

* Příprava na zápas byla jako každá jiná, ale konečně vyšel eskáčku domácí zápas podle představ. Čím to?
„Až na ten první poločas... (ušklíbne se) Bavili jsme se o tom, že by bylo potřeba dát rychlý gól, abychom se uklidnili, a opět se nám to nepodařilo. Naopak posadili jsme soupeře na koně, přestože i my jsme šance měli. Kdyby jedna nebo dvě střely proletěly až do brány, mohlo to být úplně jiné. Soupeř dal z ojedinělé šance branku a poločas byl takový, jaký byl. Důležité, že jsme to zvládli, pro fanoušky, pro klubové vedení. Spadl nám kámen ze srdce a musíme takhle pokračovat dál.“
* Nastoupil jste až do druhého poločasu, kdy jste na soupeře vyrukovali tak, jak jste si asi představovali na začátku utkání...
„Trenér nás nabádal, abychom od první minuty soupeře zmáčkli, abychom dali rychlý vyrovnávací gól, který by nás vrátil do zápasu. To se nám podařilo na sto procent. Branka po nějakých dvou minutách nás nakopla, pak teprve jsem věřil tomu, že zápas otočíme. Otočili jsme to, paráda. Jsme všichni spokojeni.“
* Lze říci, že druhý poločas se zatím nejvíc blížil stylu, kterým chcete hrát?
„Když dáme branku, spadne z nás jakási nervozita a každý hrajeme, co opravdu umíme. Do té doby jsme svázáni nervozitou a nohy nás nějak neposlouchají. Nevíme, co na soupeře hrát. Stejné to bylo ve Vyškově. Dali jsme jim gól a pak je rozebrali takovým způsobem, že to vůbec nečekali.“ (úsměv)
* S Petřkovicemi, přestože nejde o letošního nováčka, jste ještě nehráli. Jak velká to bude neznámá?
„Nějaké informace ale máme. Jde o hodně těžkého soupeře, který doma hraje nátlakový fotbal, nebude tam žádné veliké hřiště, podobně jako třeba v Rýmařově. V kádru jsou kluci z Opavy, Karviné, Frýdku-Místku, vesměs kvalitní hráči. Musíme být připraveni stejně jako na Vyškov, s plnou koncentrací a v rozpoložení, v jakém jsme. Chceme zase bodovat, což by nám pomohlo tlačit se na dva první celky, o to nám jde. S nimi budeme hrát o první místo a jsem přesvědčen, že kádr na to máme.“

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Fokus Optik
  • Mirai
  • Agel
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...