Rodák ze Skalky a odchovanec klenovického fotbalu vyhrál po zápasech druhého kola skupin Evropské ligy anketu o hráče týdne. Momentálně slávistický útočník Mojmír Chytil díky dvěma gólům a jedné asistenci při výhře 6:0 nad Tiraspolem ovládl hlasování fanoušků. branky do sítě Sheriffu Tiraspol a pomohl k jednoznačné výhře Slavie na domácí půdě 6:0. Chytil, který v posledních zápasech příliš nenastupoval od začátku, dokonale využil šanci v základní sestavě a připsal si první dva góly v evropských pohárech.

V Edenu nejprve ve čtvrté minutě poslal Pražany do vedení a pak v 71. minutě uzavřel skóre. Také se asistencí podílel na páté brance. Navíc někdejší hráč olomoucké Sigmy nechybí ani tentokrát v nominaci národního týmu České republiky pro zápasy v Albánii a proti Faerským ostrovům. A právě od jeho galapředstavení proti Faeřanům na „jeho“ Andrově Stadionu už uplynul téměř rok. Od té doby se vytáhlý útočník a usídlil v reprezentaci nastálo.