Příjemnou noc, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Raketový start po zranění má za sebou záložník Jan Šteigl (na snímku). Zatímco v utkání s Kroměříží střídal, na Vysočině nastoupil hned v základní sestavě. Co se mu nepovedlo doma, kdy chtěl gólem pomoci týmu, se podařilo v důležitém duelu s prvním týmem tabulky.

* První branka byla vyloženě o rychlosti. Proč jste se rozhodl právě pro takové zakončení?
„Trenér nás upozornil na fakt, že soupeř má pomalejší obránce, když si člověk balón víc předhodil, tak byla větší šance se před soupeře dostat. To se mi povedlo, obráncům jsem utekl a s trochou štěstí i zakončil, gólman na míč nedosáhl.“
* Ta střela byla hodně technická, postupně se kroutila do branky...
„Vždyť říkám, že se štěstím, ale to k tomu patří. (úsměv) Škoda penaltového vyrovnání.“
* Byl jste i u druhé branky, jak padla ta?
„Myslel jsem si, že na nás v druhém poločase vlítnou, ale bylo to spíš naopak. Snažili jsme se hrát na brejky, snažil jsem se využívat pravé strany, jednu střelu mi brankář reflexivně vykopl. Při gólu jsem dostal míč k pravé lajně, viděl jsem před branku nabíhat Karla Kroupu, tak jsem mu odcentroval, pak už to bylo na něm. Kdybych přidal druhý gól, mohli jsme mít klid už dřív.“
* Po herním výpadku jste odehrál dvě těžká utkání v řadě. Jak jste se cítil?
„Tréninky byly samozřejmě náročné, takže jsem rád, že jsem vydržel běhat. Terén byl opravdu náročný, takže žádné kombinační věci nedovoloval, spíš to bylo o vůli, pracovitosti a sprintech. Jsem rád, že se mi podařilo svoji rychlost zúročit.“

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-