Příjemnou noc, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Skoro rok se nevidíme a teď dvakrát po sobě?“ divil se při žádosti o interview stoper Martin Sus. Jak ale na druhou stranu sám připomíná, začíná být na hřišti zajímavý. Ať už to vyjádříme brankami nebo přibývajícími žlutými kartami. Zkušený zadák prostějovského eskáčka Martin Sus (na snímku) zkrátka začíná být na hřišti zase pořádně vidět.

* Další branka v druhém zápase po sobě, dal jste si dnes k Martinovi pěkný dárek?
„Je to zajímavé, jak mi to tam začalo padat. A začínám také dostávat žluté karty, skoro čtrnáct kol jsem vydržel bez trestu a teď tohle. (směje se) Když ale srovnám minulé sezóny, tak v této době bych jich měl asi tak dvanáct.“
* Zklidnil jste se s přibývajícím věkem?
„To si nemyslím. (smích) Spíš to bude tím, že už mezi rozhodčími nepatřím mezi oblíbence.“
* Branka padla po standardní situaci, ale ve vašem případě kupodivu nohou...
„Míč se odrazil přímo mně do kroku, takže jsem jen ten krok udělal a balón uklidil k tyči. Byl v tom i kousek štěstí.“
* S Otrokovicemi jste na postech stoperů kromě několika vzdušných soubojů moc práce neměli?
„Od začátku zápasu mi přišlo, že hráli hodně stažení a doufali v nějaké brejky. Když šli do deseti, hrálo se v podstatě na jednu bránu.“
* Tři ze čtyř branek dali obránci. Řekli jste si, že útočníkům, kteří své šance nedotahují, trochu pomůžete?
„Je vidět, že máme kvalitní krajní obránce, Alda Rus i Lubo Machynek už dali dohromady možná sedm branek, což je pro tým jenom dobře. Vždy v tom je i kousek štěstí, ale tomu se musí jít naproti.“
* Utkání s Rýmařovem, které vás čeká, už taková procházka asi nebude...
„Nebude. Musí nám hlavně zachytat gólman. (narážka ke kolemjdoucímu Neoralovi - pozn.red.) Hrají bojovnějším, agresivnějším stylem, takže hra bude asi hodně bolet. Na druhou stranu i počasí má na výkon vliv, tentokrát mi to přišlo takové unavené, nezáživné. Hrajeme ale o čelo tabulky, takže musíme zabrat, i kdyby sněžilo.“

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-