Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERie  Uplynulý pátek se v „Kasku“ rozehrál společný koncert skupin Tři sestry a Alkehol. Bezprostředně po jeho skončení získal Večerník jedinečnou příležitost udělat interview s frontmanem kapely Tři sestry. A dělat rozhovor s Lou Fanánkem Hagenem není pro novináře žádný složitý úkol, obzvlášť když je těsně po půlnoci ve veselém rozpoložení. Záhy se tak stalo, že z domluvených pěti minut se najednou stala dvacetiminutovka, a zrodilo se spíše přátelské povídání. Známý zpěvák a skladatel hned na úvod prozradil, že má nejraději desítku. „Protože pak se může piva vypít víc...,“ směje se v interview nejen o alkoholu a Alkeholu.

* Máte stále tak kladný vztah k alkoholu jako dříve?
„Pijeme pořád, ale musíme si dávat pozor, abychom po koncertě nepařili do devíti do rána, jako jsme to dělali dříve. Další den jsme většinou pili znovu a večer na koncertě už to bylo blbé. To jsou úskalí, která jsou kladena na člověka, který dělá takovouhle muziku. (smích) A vůbec nejhorší jsou večírky po koncertě, kdy se začne zpívat a člověk se musí prosadit a vyřve se. To jsem další den až do večera ve stresu, jestli tam ten hlas bude...“
* Nespolupracujete s Alkeholem poprvé. Jak se zrodilo toto turné?
„S Alkeholem jsme hráli poprvé loni v Jindřichově Hradci, kde jsme se dohodli, že uděláme společné turné. Shodou okolností proběhl první koncert před čtrnácti dny zase v Jindřichově Hradci, kde jsme s Alkeholem nacvičili skladbu Dejvice, kterou jsem s nimi před pětadvaceti lety zpíval. Ale spolupracoval jsem s nimi už dříve, kdy jsem na jejich první desce zpíval dvě písničky. Celé turné je jedenáct koncertů a končí dvaadvacátého prosince v Praze v malé sportovní hale.“
* Asi každý si všiml, že máte na pódiu bar. Jak to vzniklo a jezdí s vámi na každý koncert?
„Bar na pódiu vychází z toho, že máme za sponzora pivovar Radegast a vozíme ho na každé větší turné, to znamená celé léto, kdy hrajeme venku a většinou se čtyřmi kapelami. A teď je zimní turné, kterému říkáme podzimní, protože běží do Vánoc, to je vždy s jednou větší kapelou.“

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments