Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERie  Uplynulý pátek se v „Kasku“ rozehrál společný koncert skupin Tři sestry a Alkehol. Bezprostředně po jeho skončení získal Večerník jedinečnou příležitost udělat interview s frontmanem kapely Tři sestry. A dělat rozhovor s Lou Fanánkem Hagenem není pro novináře žádný složitý úkol, obzvlášť když je těsně po půlnoci ve veselém rozpoložení. Záhy se tak stalo, že z domluvených pěti minut se najednou stala dvacetiminutovka, a zrodilo se spíše přátelské povídání. Známý zpěvák a skladatel hned na úvod prozradil, že má nejraději desítku. „Protože pak se může piva vypít víc...,“ směje se v interview nejen o alkoholu a Alkeholu.

* Máte stále tak kladný vztah k alkoholu jako dříve?
„Pijeme pořád, ale musíme si dávat pozor, abychom po koncertě nepařili do devíti do rána, jako jsme to dělali dříve. Další den jsme většinou pili znovu a večer na koncertě už to bylo blbé. To jsou úskalí, která jsou kladena na člověka, který dělá takovouhle muziku. (smích) A vůbec nejhorší jsou večírky po koncertě, kdy se začne zpívat a člověk se musí prosadit a vyřve se. To jsem další den až do večera ve stresu, jestli tam ten hlas bude...“
* Nespolupracujete s Alkeholem poprvé. Jak se zrodilo toto turné?
„S Alkeholem jsme hráli poprvé loni v Jindřichově Hradci, kde jsme se dohodli, že uděláme společné turné. Shodou okolností proběhl první koncert před čtrnácti dny zase v Jindřichově Hradci, kde jsme s Alkeholem nacvičili skladbu Dejvice, kterou jsem s nimi před pětadvaceti lety zpíval. Ale spolupracoval jsem s nimi už dříve, kdy jsem na jejich první desce zpíval dvě písničky. Celé turné je jedenáct koncertů a končí dvaadvacátého prosince v Praze v malé sportovní hale.“
* Asi každý si všiml, že máte na pódiu bar. Jak to vzniklo a jezdí s vámi na každý koncert?
„Bar na pódiu vychází z toho, že máme za sponzora pivovar Radegast a vozíme ho na každé větší turné, to znamená celé léto, kdy hrajeme venku a většinou se čtyřmi kapelami. A teď je zimní turné, kterému říkáme podzimní, protože běží do Vánoc, to je vždy s jednou větší kapelou.“

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě