Velký rozdíl v kvalitě soupisek se potvrdil ve střetnutí TK Agrofert a Pardubic. Hosté ve všech zápasech získali pouze dva sety a jeden super tie-break, na čtyřhry za rozhodnutého stavu vůbec nedošlo.

Start na jednu branku

Střetnutí zahájil David Poljak, který v prvním zápase nastoupil pouze do čtyřhry. S Vojtěchem Vlkovským neměl slitování a jedinou hru soupeři dovolil až ve druhém setu, jinak byl téměř bezchybný.

Úspěšná premiéra Slaměníkové

Extraligovou premiéru zvládla Marie Slaměníková na jedničku. Devatenáctiletá naděje nadělila Veronice Vlkovské v první sadě kanára, druhý set byl vyrovnanější, přesto prostějovská hráčka bez potíží dotáhla duel k úspěšnému konci.

Menšíkův pohodový trénink

Také ve svém druhém utkání Jakub Menšík vyzval Ondřeje. S přerovským Horákem ztratil sedm her, pardubickému Kratochvílovi dovolil pouhé tři a v ostrém tréninkovém nasazení přidal další prostějovský bod.

Štruplová přiblížila výhru

První set sice Julie Štruplová s Alexandrou Ignatikovou prohrála, po krátké pauze se ovšem výrazně zlepšila a rychle srovnala krok. Ve třetí sadě už nad svou soupeřkou vedla 4:0 a právě

za tohoto stavu Ignatiková zápas skrečovala.

Kopřivovo vítězné razítko

Vítěze definitivně určilo střetnutí Víta Kopřivy s Dominikem Kellovským. Prostějovský tenista byl od první výměny aktivnější a vytvářel si potřebný tlak. Prakticky neustále byl ve vedení a v kvapíkovém tempu získal rozhodující bod.

Svrčina získal jen jeden set

Kanára mohl završit Dalibor Svrčina, proti byl Patrick Zahraj. Po dvou sadách byl stav 1:1, díky předchozím výsledkům rozhodoval super tie-break, v němž byl o několik míčů lepší německý tenista v pardubických službách.