Dobrý podvečer, dnes je sobota 20.10.2018
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Ve středečním hanáckém derby proti Uničovu byl rozdílovým hráčem, jenž rozhodl o gólové pojistce, která v předchozím utkání s Uherským Brodem tolik chyběla. Navrátilec do Prostějova Jan Koudelka (na snímku) vzal tentokrát odpovědnost na sebe a pěknou střelou po individuální akci přidal v druhém poločase druhou branku svého týmu.

* V zápase proti Uničovu absentoval Karel Kroupa, pociťoval jste pro sebe větší prostor směrem dopředu?
„Víc prostoru jsem měl, na druhou stranu jsme v tomto složení hráli třeba v přátelském zápase ve Frýdku-Místku, takže nic nového to pro nás nebylo. Karel je důležitý v určitých herních situacích. Na to jsme museli reagovat a je prostě nutné hrát jinak. Myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli, až na jednu šanci, do které jsme soupeře pustili, jsme zápas zvládli dobře.“
* Byla to z pohledu Prostějova lekce efektivity?
„Proti Uherskému Brodu jsme góly nedali, tentokrát jsme v podstatě měli dvě šance a obě využili, to se někdy takhle ukázat musí. Jsem moc rád, že jsme nezopakovali předchozí ztrátu a máme tři body, čímž jsme si pojistili první místo.“
* Trefil jste parádně druhý gól. Byla to tak trochu vaše parketa?
„Řekl jsem si o přihrávku, a protože jsem věděl, že míč bude směřovat na mě, už jsem si nakročil. Drobný faul jsem ustál, protože jsem viděl, že ještě mohu pokračovat a prostor přede mnou je. Před vápnem jsem vystřelil, ono už to bylo po půlce hřiště, co jsem sprintoval, takže jsem byl docela hotový a zaplať pánbůh za to, že to tam spadlo.“ (úsměv)
* Bylo k něčemu ponaučení z utkání s Uherským Brodem?
„On ani tentokrát nebyl druhý poločas úplně ideální, pod tlakem jsme byli. Hráli jsme určitě koncentrovaněji, s Brodem jsme si možná mysleli, že to přijde samo nebo že soupeř nezaútočí. Zaútočí každý. Nějaké ponaučení bylo, ale rozhodující bylo, že jsme přidali druhý gól a zodpovědně bránili.“

Total Comments

  • finsys
  • kostelec n h
  • stavebniny
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Total Comments

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Total Comments

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Total Comments

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková

Total Comments