Dobrý večer, dnes je středa 18.7.2018
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Při svém mládí nepatří logicky jednadvacetiletý Adam Goga (na snímku) mezi největší tahouny BK Olomoucko, přesto v posledním čtvrtfinálovém zápase strávil na palubovce téměř patnáct minut. Osobně by mohl být spokojený, protože trefil i dvě trojky, přesto po utkání obtížně překonával velké zklamání. „Nevím, co se stalo. Bylo to z naší strany špatné...,“ konstatoval zaraženě Goga.

* Před zápasem jste dostali informaci, že přerušené utkání v Opavě se bude dohrávat. Jak to na vás zapůsobilo?
„Z kabiny jsme nastupovali s tím, že se oproti opavským zápasům zlepšíme a urveme první bod. Bohužel se to nestalo. Na hřišti to vypadalo úplně jinak. Nevyšlo to a přiznávám, že nevím proč...“
* Co jste říkal výkonu týmu ve třetím střetnutí?
„Všichni jsme měli hlavy dole, v naší hře chyběla bojovnost. Čekal jsem, že do utkání dáme mnohem více energie. Je to zklamání.“
* Poznamenaly výkon události posledních dnů?
„Já jsem si myslel, že nás naopak semknou. Že půjdeme za úspěchem jako tým a zlomíme to. Nestalo se to, bohužel.“
* S čím půjdete do dalšího domácího zápasu?
„Musíme nastoupit s čistou hlavou, nemyslet na momentální stav série. Chce to jít do zápasu s tím, že je to 0:0. Soustředit se jenom na náš výkon. Musíme být koncentrovaní, jedině tak máme šanci uspět.“

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Fokus Optik
  • Mirai
  • eurooptik
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...