Příjemnou noc, dnes je pondělí 17.12.2018
svátek slaví Daniel,
zítra Miloslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Při svém mládí nepatří logicky jednadvacetiletý Adam Goga (na snímku) mezi největší tahouny BK Olomoucko, přesto v posledním čtvrtfinálovém zápase strávil na palubovce téměř patnáct minut. Osobně by mohl být spokojený, protože trefil i dvě trojky, přesto po utkání obtížně překonával velké zklamání. „Nevím, co se stalo. Bylo to z naší strany špatné...,“ konstatoval zaraženě Goga.

* Před zápasem jste dostali informaci, že přerušené utkání v Opavě se bude dohrávat. Jak to na vás zapůsobilo?
„Z kabiny jsme nastupovali s tím, že se oproti opavským zápasům zlepšíme a urveme první bod. Bohužel se to nestalo. Na hřišti to vypadalo úplně jinak. Nevyšlo to a přiznávám, že nevím proč...“
* Co jste říkal výkonu týmu ve třetím střetnutí?
„Všichni jsme měli hlavy dole, v naší hře chyběla bojovnost. Čekal jsem, že do utkání dáme mnohem více energie. Je to zklamání.“
* Poznamenaly výkon události posledních dnů?
„Já jsem si myslel, že nás naopak semknou. Že půjdeme za úspěchem jako tým a zlomíme to. Nestalo se to, bohužel.“
* S čím půjdete do dalšího domácího zápasu?
„Musíme nastoupit s čistou hlavou, nemyslet na momentální stav série. Chce to jít do zápasu s tím, že je to 0:0. Soustředit se jenom na náš výkon. Musíme být koncentrovaní, jedině tak máme šanci uspět.“

Total Comments

  • Repoint
  • Prohlídky
  • Muzeum
  • jaro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí Vánoční trhy v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A jde to i bez hádek!

Ano, potěšil nás a zároveň také velice překvapil hladký průběh úterního jednání prostějovských zastupitelů. Nejdůležitější dokument města, rozpočet na rok 2019, byl schválen celkem rychle, navíc bez zbytečných průtahů v podobě slovních přestřelek s opozičními zastupiteli. Tak to má být.

Máme nejdražší vodu!.

Během posledních dvou let se cena vodného a stočného na Prostějovsku nezvyšovala a tak jsme možná mnozí nabyli dojmu, že to tak i zůstane. Moravská vodárenská ovšem pro rok 2019 sáhla k výraznému zdražení, po kterém budeme mít nejdražší vodu na Moravě.  

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR WALDA NERUŠIL
V němčickém kině OKO vystoupil uplynulou sobotu Waldemar Matuška. Ne, legendární zpěvák nevstal z mrtvých, ale parádně ho zastoupil jeho „dvojník“. Vánoční koncert v podání Vladimíra Waldy Nerušila se skutečně povedl.

49 walda13

Total Comments

Číslo týdne

5
O tolik korun budou mít PROSTĚJOVSKÝ Večerník levnější ti předplatitelé, kteří si pořídí ještě do konce roku abonenství nejčtenějšího regionálního periodika na rok 2019. Kvůli zdražení papíru totiž cena na stánku vystoupá od 1. ledna na rovnou dvacetikorunu.

Total Comments

Výrok týdne

„NA OPAKOVÁNÍ VOLEB JSEM BYLA PŘIPRAVENA...“

Nově zvolená senátorka za Prostějovsko Jitka Chalánková poskytla Večerníku první rozhovor ve své nové funkci.

Total Comments