Příjemnou noc, dnes je pátek 25.5.2018
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V historii turnaje v Madridu dokázal získat tři tituly pouze Rafael Nadal. Hrající legendu napodobila až Petra Kvitová, když dosáhla na třicáté vítězství v rozehrané sezóně.

* Máte za sebou vražednou porci jedenácti zápasů ve dvanácti dnech. Jak jste to zvládla?
(úsměv) „Snažila jsem se jíst hodně banánů. Je to taková klasika, dodávají tělu potřebné látky. Ale přesto jsem si myslela, že na kurtu zkolabuji. Vůbec netuším, jak jsem to celé zvládla. Tělo je opravdu hodně vyčerpané.“
* Na antuce se vám letos daří. Uvědomujete si, že budete patřit mezi favoritky grandslamové Paříže?
„Jednou jsem tam byla v semifinále, takže i v Paříži něco umím zahrát. Jinak se ale snažím o něčem podobném nepřemýšlet. Grandslam je něco jiného než běžný turnaj. Vítězství na Roland Garros visí hodně vysoko.“
* Dáte si před startem největšího antukového turnaje pauzu?
„Odhlásila jsem se z Říma. Po Madridu opravdu potřebuji aspoň chvilku přestávku. Alespoň pár dnů. Pak už začne příprava na Paříž.“

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • agel
  • supersektor
  • stare mesto
  • fokus
  • residence kostlecka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na to, že se mohou změnit ambice VK Prostějov?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Z Bašty bude kavárna.

Konečně se po dlouhých měsících dalšího uzavření bývalé galerie v Baště ve Školní ulici podařilo magistrátu uzavřít nájemní smlouvu s firmou, která v historických prostorách hodlá otevřít kavárnu a koktejlbar s poslechem společenské muziky! Ona společnost byla jediným zájemcem. 

Žádná pěší zóna.

V Kravařově ulici v Prostějově má už mnoho let fungovat režim pěší zóny. Radní nedávno prohlásili, že otevírat tuto ulici pro běžnou dopravu a dokonce obnovit výjezd na křižovatku na Jiráskovo náměstí v žádném případě nemíní, jenomže i tak to zde mnohdy vypadá jako na „Václaváku“!

Osobnost týdne

MARTA ISSOVÁ
Herečka Dejvického divadla byla jednou z několika hvězd inscenace Vzkříšení, se kterou minulou středu pražští divadelníci přijeli do Prostějova. Hra, v níž byli diváci svědky mnohých obratů v ději, zaujala. Zaplněný sál Městského divadla byl jasným důkazem.

issova copy

Číslo týdne

 128 490 000
Prostějovská radnice je takzvaně „ve vatě“! Radní zveřejnili sice jen několik málo strohých údajů z účetní závěrky roku 2017, ale to nejdůležitější je, že městská pokladna přetéká za loňský rok o více než 128 milionů korun. Hlavní zásluhu na obrovském přebytku má údajně perfektní výběr daní.

Výrok týdne

„BLBCI JSME PAK ZASE JENOM MYNA RADNICI!“

Náměstek primátorky statutárního městaProstějova Jiří Pospíšil se takto obořil nad přístupem firem, které často rozkopávají nové chodníky za účelem pokládky kabelů.