Dobré ráno, dnes je pátek 16.11.2018
svátek slaví Otmar,
zítra Mahulena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Dvěma brankami přispěl k vítězství svého týmu v posledním zápase sezóny. Ve chvíli, kdy poskytoval vrchoslavický Pavel Horák (na snímku) tento rozhovor, ještě netušil, jak se to projeví na konečném účtování v tabulce.

* V první půli se zdálo, že jeden gól bude vítězný, jenže pak přišly další...
„U nás to tak většinou bývá, že dáme branku a potom přestaneme hrát. Těžko se nám daří přidat druhý gól a uklidnit hru, naštěstí nám to tam na konci spadlo.“
* Klenovice vstoupily do obou poločasů svižněji, zaspali jste úvod?
„Přesně tak, bohužel se nám to stávalo v sezóně častěji, že nám vstup do druhého poločasu nevyšel. S dvoubrankovým mankem to už vypadalo hodně špatně, pak možná zase Klenovice usnuly na vavřínech a my toho v závěru přece jen využili.“
* Jste střelcem vítězné branky, jak vůbec padla?
„Se štěstím. Byl jsem sám před gólmanem, jenže jsem ho trefil, pak se míč odrazil zpět ke mně a obloučkem do brány. Šancí byla spousta, což je obraz celého jara, soupeře jsme často přehrávali, ale góly nepřicházely.“
* Jak byste krátce zhodnotil právě skončenou sezónu?
„V podzimní části nám to trochu uteklo a teď už se ztráta těžko doháněla. Hráli jsme pod tlakem každý zápas, každý byl jako o udržení. Dnes jsme udělali pro záchranu maximum a uvidíme, jak to dopadne...“

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments