Dobré odpoledne, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dvěma brankami přispěl k vítězství svého týmu v posledním zápase sezóny. Ve chvíli, kdy poskytoval vrchoslavický Pavel Horák (na snímku) tento rozhovor, ještě netušil, jak se to projeví na konečném účtování v tabulce.

* V první půli se zdálo, že jeden gól bude vítězný, jenže pak přišly další...
„U nás to tak většinou bývá, že dáme branku a potom přestaneme hrát. Těžko se nám daří přidat druhý gól a uklidnit hru, naštěstí nám to tam na konci spadlo.“
* Klenovice vstoupily do obou poločasů svižněji, zaspali jste úvod?
„Přesně tak, bohužel se nám to stávalo v sezóně častěji, že nám vstup do druhého poločasu nevyšel. S dvoubrankovým mankem to už vypadalo hodně špatně, pak možná zase Klenovice usnuly na vavřínech a my toho v závěru přece jen využili.“
* Jste střelcem vítězné branky, jak vůbec padla?
„Se štěstím. Byl jsem sám před gólmanem, jenže jsem ho trefil, pak se míč odrazil zpět ke mně a obloučkem do brány. Šancí byla spousta, což je obraz celého jara, soupeře jsme často přehrávali, ale góly nepřicházely.“
* Jak byste krátce zhodnotil právě skončenou sezónu?
„V podzimní části nám to trochu uteklo a teď už se ztráta těžko doháněla. Hráli jsme pod tlakem každý zápas, každý byl jako o udržení. Dnes jsme udělali pro záchranu maximum a uvidíme, jak to dopadne...“

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments