Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na hřišti musel být u nepovedeného výkonu celých devadesát minut, jelikož nebyl nikdo, kdo by mohl střídat. Jan Srbený se zapracovává do týmu Sokola Držovice teprve krátce, přesto se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník nezdráhal postesknout si nad přílišnou absencí hráčů. „Tak víte, jak to chodí v těchto soutěžích. Chlapi se na to vyprdnou, protože mají kocovinu, nebo se jim nechce...,“ konstatoval.

* Zápas se Držovicím vůbec nepovedl. Jak jste viděl utkání, které nemohlo již nic změnit na vašem postupu do okresního přeboru?
„Jelikož jsme přijeli víc oslabení, než jsme vůbec čekali, tak to dopadlo tak, jak to dopadlo... I když jsme věděli, že budeme muset víc bránit, tak to od nás byl nevýrazný výkon. Bylo vidět, jak moc nám absentující hráči chybí.“
* Co se stalo, že zrovna na derniéru s úspěšným ročníkem schází tolik lidí?
„Tak víte, jak to chodí v těchto soutěžích... Chlapi jsou schopní se na to v den zápasu vykašlat, když mají kocovinu, nebo se jim prostě jen nechce. Taky jich spousta tráví čas s rodinami. Paradoxní je, že na tréninky chodí víc hráčů než na zápas.“ (úsměv)
* Brankář se asi nechal poněkud inspirovat výkonem gólmana Liverpoolu ve finále Ligy mistrů...
„Pravděpodobně. (pousměje se) Trochu se mu ten závěr nepovedl. Tam měl jít jinak do toho míče a lépe si pokrýt prostor. Pokud by to udělal, tak by toho hráče v životě nenapadlo tam jít.“
* Sezóna je za vámi, jak se na ni zpětně díváte?
„Já bohužel nemohu tak úplně hodnotit, protože tohle byl můj čtvrtý nebo pátý zápas za tento klub, přišel jsem totiž teprve nedávno. Každopádně o dobré sezóně vypovídají body a naše skóre. Kluci měli konstantně dobrou sezónu a výsledek se vyplatil. Podle těch zápasů, co já jsem viděl, byli kvalitou jinde než soupeř.“

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments