Dobré ráno, dnes je neděle 18.11.2018
svátek slaví Romana,
zítra Alžběta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Na hřišti musel být u nepovedeného výkonu celých devadesát minut, jelikož nebyl nikdo, kdo by mohl střídat. Jan Srbený se zapracovává do týmu Sokola Držovice teprve krátce, přesto se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník nezdráhal postesknout si nad přílišnou absencí hráčů. „Tak víte, jak to chodí v těchto soutěžích. Chlapi se na to vyprdnou, protože mají kocovinu, nebo se jim nechce...,“ konstatoval.

* Zápas se Držovicím vůbec nepovedl. Jak jste viděl utkání, které nemohlo již nic změnit na vašem postupu do okresního přeboru?
„Jelikož jsme přijeli víc oslabení, než jsme vůbec čekali, tak to dopadlo tak, jak to dopadlo... I když jsme věděli, že budeme muset víc bránit, tak to od nás byl nevýrazný výkon. Bylo vidět, jak moc nám absentující hráči chybí.“
* Co se stalo, že zrovna na derniéru s úspěšným ročníkem schází tolik lidí?
„Tak víte, jak to chodí v těchto soutěžích... Chlapi jsou schopní se na to v den zápasu vykašlat, když mají kocovinu, nebo se jim prostě jen nechce. Taky jich spousta tráví čas s rodinami. Paradoxní je, že na tréninky chodí víc hráčů než na zápas.“ (úsměv)
* Brankář se asi nechal poněkud inspirovat výkonem gólmana Liverpoolu ve finále Ligy mistrů...
„Pravděpodobně. (pousměje se) Trochu se mu ten závěr nepovedl. Tam měl jít jinak do toho míče a lépe si pokrýt prostor. Pokud by to udělal, tak by toho hráče v životě nenapadlo tam jít.“
* Sezóna je za vámi, jak se na ni zpětně díváte?
„Já bohužel nemohu tak úplně hodnotit, protože tohle byl můj čtvrtý nebo pátý zápas za tento klub, přišel jsem totiž teprve nedávno. Každopádně o dobré sezóně vypovídají body a naše skóre. Kluci měli konstantně dobrou sezónu a výsledek se vyplatil. Podle těch zápasů, co já jsem viděl, byli kvalitou jinde než soupeř.“

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments