Příjemnou noc, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na hřišti musel být u nepovedeného výkonu celých devadesát minut, jelikož nebyl nikdo, kdo by mohl střídat. Jan Srbený se zapracovává do týmu Sokola Držovice teprve krátce, přesto se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník nezdráhal postesknout si nad přílišnou absencí hráčů. „Tak víte, jak to chodí v těchto soutěžích. Chlapi se na to vyprdnou, protože mají kocovinu, nebo se jim nechce...,“ konstatoval.

* Zápas se Držovicím vůbec nepovedl. Jak jste viděl utkání, které nemohlo již nic změnit na vašem postupu do okresního přeboru?
„Jelikož jsme přijeli víc oslabení, než jsme vůbec čekali, tak to dopadlo tak, jak to dopadlo... I když jsme věděli, že budeme muset víc bránit, tak to od nás byl nevýrazný výkon. Bylo vidět, jak moc nám absentující hráči chybí.“
* Co se stalo, že zrovna na derniéru s úspěšným ročníkem schází tolik lidí?
„Tak víte, jak to chodí v těchto soutěžích... Chlapi jsou schopní se na to v den zápasu vykašlat, když mají kocovinu, nebo se jim prostě jen nechce. Taky jich spousta tráví čas s rodinami. Paradoxní je, že na tréninky chodí víc hráčů než na zápas.“ (úsměv)
* Brankář se asi nechal poněkud inspirovat výkonem gólmana Liverpoolu ve finále Ligy mistrů...
„Pravděpodobně. (pousměje se) Trochu se mu ten závěr nepovedl. Tam měl jít jinak do toho míče a lépe si pokrýt prostor. Pokud by to udělal, tak by toho hráče v životě nenapadlo tam jít.“
* Sezóna je za vámi, jak se na ni zpětně díváte?
„Já bohužel nemohu tak úplně hodnotit, protože tohle byl můj čtvrtý nebo pátý zápas za tento klub, přišel jsem totiž teprve nedávno. Každopádně o dobré sezóně vypovídají body a naše skóre. Kluci měli konstantně dobrou sezónu a výsledek se vyplatil. Podle těch zápasů, co já jsem viděl, byli kvalitou jinde než soupeř.“

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments