Příjemnou noc, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Se svým týmem získala double, když vyhrála Českou ligu i pohár. Sparta Praha si tak v nadcházejícím ročníku zahraje ženskou Ligu mistryň a Kateřina Bužková bude u toho. Společně s dalšími hráčkami a trenéry si přijela na Hořava Cup odpočinout, zahrát si fotbal a pomoct dobré věci.

* Jaká byla právě skončená sezóna?
„Jedním slovem parádní! S holkami se nám podařilo vyhrávat a sbírat body v základní části. V nadstavbě už ty zápasy byly hodně kvalitní a některé i těžké, ale zvládli jsme to a máme double. Máme dobrý tým a těšíme se na ligu mistrů.“
* Zbyla ještě nějaká energie na turnaj?
„Určitě. Budeme tady hrát naplno a užijeme si to. Hrají proti nám velcí chlapi, hokejisti, tak si musíme dát pozor na souboje a zranění, ale myslím, že to bude spíš sranda.“
* Jak se vlastně stalo, že jste přijeli i s týmem sem na turnaj?
„Náš týmový manažer má syna, co tady v Prostějově hrál hokej, takže odtamtud tak nějak ta původní myšlenka vznikla. Vzali jsme pak našeho trenéra a trenérku, dali dohromady pár hráček a vyrazili z Prahy.“ (úsměv)
* Příští sezónu jsou tedy ambice jen ty nejvyšší?
„Přesně tak, určitě máme na to vyhrávat. Snad se nám také vyhnou zranění, protože některé naše opory nám chyběly a například Gabriela Matoušková byla bez fotbalu osm měsíců! V Lize mistryň uvidíme, koho chytneme, ale rozhodně to budou další získané zkušenosti.“

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments