Příjemnou noc, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Se svým týmem získala double, když vyhrála Českou ligu i pohár. Sparta Praha si tak v nadcházejícím ročníku zahraje ženskou Ligu mistryň a Kateřina Bužková bude u toho. Společně s dalšími hráčkami a trenéry si přijela na Hořava Cup odpočinout, zahrát si fotbal a pomoct dobré věci.

* Jaká byla právě skončená sezóna?
„Jedním slovem parádní! S holkami se nám podařilo vyhrávat a sbírat body v základní části. V nadstavbě už ty zápasy byly hodně kvalitní a některé i těžké, ale zvládli jsme to a máme double. Máme dobrý tým a těšíme se na ligu mistrů.“
* Zbyla ještě nějaká energie na turnaj?
„Určitě. Budeme tady hrát naplno a užijeme si to. Hrají proti nám velcí chlapi, hokejisti, tak si musíme dát pozor na souboje a zranění, ale myslím, že to bude spíš sranda.“
* Jak se vlastně stalo, že jste přijeli i s týmem sem na turnaj?
„Náš týmový manažer má syna, co tady v Prostějově hrál hokej, takže odtamtud tak nějak ta původní myšlenka vznikla. Vzali jsme pak našeho trenéra a trenérku, dali dohromady pár hráček a vyrazili z Prahy.“ (úsměv)
* Příští sezónu jsou tedy ambice jen ty nejvyšší?
„Přesně tak, určitě máme na to vyhrávat. Snad se nám také vyhnou zranění, protože některé naše opory nám chyběly a například Gabriela Matoušková byla bez fotbalu osm měsíců! V Lize mistryň uvidíme, koho chytneme, ale rozhodně to budou další získané zkušenosti.“

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • Prostějovské HODY
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments