Příjemnou noc, dnes je pátek 16.11.2018
svátek slaví Otmar,
zítra Mahulena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Se svým týmem získala double, když vyhrála Českou ligu i pohár. Sparta Praha si tak v nadcházejícím ročníku zahraje ženskou Ligu mistryň a Kateřina Bužková bude u toho. Společně s dalšími hráčkami a trenéry si přijela na Hořava Cup odpočinout, zahrát si fotbal a pomoct dobré věci.

* Jaká byla právě skončená sezóna?
„Jedním slovem parádní! S holkami se nám podařilo vyhrávat a sbírat body v základní části. V nadstavbě už ty zápasy byly hodně kvalitní a některé i těžké, ale zvládli jsme to a máme double. Máme dobrý tým a těšíme se na ligu mistrů.“
* Zbyla ještě nějaká energie na turnaj?
„Určitě. Budeme tady hrát naplno a užijeme si to. Hrají proti nám velcí chlapi, hokejisti, tak si musíme dát pozor na souboje a zranění, ale myslím, že to bude spíš sranda.“
* Jak se vlastně stalo, že jste přijeli i s týmem sem na turnaj?
„Náš týmový manažer má syna, co tady v Prostějově hrál hokej, takže odtamtud tak nějak ta původní myšlenka vznikla. Vzali jsme pak našeho trenéra a trenérku, dali dohromady pár hráček a vyrazili z Prahy.“ (úsměv)
* Příští sezónu jsou tedy ambice jen ty nejvyšší?
„Přesně tak, určitě máme na to vyhrávat. Snad se nám také vyhnou zranění, protože některé naše opory nám chyběly a například Gabriela Matoušková byla bez fotbalu osm měsíců! V Lize mistryň uvidíme, koho chytneme, ale rozhodně to budou další získané zkušenosti.“

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments