Dobré ráno, dnes je čtvrtek 19.7.2018
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Do Wimbledonu přijel Jiří Veselý povzbuzený semifinálovou účastí v turecké Antalyi, přesto po výsledcích v předchozích měsících nevěděl, co od sebe může čekat. Nečekaně zazářil a vyhrál tři těžké zápasy v řadě. „Je to velká úleva. Snad něco umím, nějaká kvalita ve mně je,“ komentuje své dosavadní tažení český daviscupový reprezentant.

Především zápasy 2. a 3. kola byly hodně náročné. Cítíte únavu?
„Se Schwartzmanem mi docházely síly, ale v dalším kole jsem si pomáhal tabletkami se solí. Hodně jsem pil. Asi jsem udělal všechno správně. V zápase s Fogninim jsem se cítil nejlíp. Fyzicky všechno fungovalo.“
Vnímal jste na kurtu, že se vás snaží rozhodit?
„Je už takový, hraje komedii. Každý soupeř si u něj na to musí dát pozor. Povídá si s diváky, zdržuje. Ale nepřestává bojovat. Musel jsem být neustále ve střehu. Každé polevení by mohl využít.“
V předchozích týdnech jste dokonce uvažoval o možnosti ukončit předčasně sezónu. Takové myšlenky jsou pryč?
„Patří k tenisu. Po sérii neúspěchů každého přepadnou podobné úvahy. Cítil jsem se mizerně, byl hodně dole. V přípravě jsem toho moc neudělal a stejně teď přišly výsledky. Někdy to tak prostě je.“
V osmifinále budete hrát s Nadalem. Jaký to bude zápas?
„Pro mě úžasný. Bude to přece utkání o postup do čtvrtfinále ve Wimbledonu. Strašně moc se těším.“ 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Fokus Optik
  • Mirai
  • eurooptik
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...