Příjemnou noc, dnes je úterý 13.11.2018
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V letošní sezóně dosáhl s týmem na parádní umístění v Clean4you okresním přeboru. Právě tým je podle Josefa Cibulky (na snímku) to hlavní, čím se může kralický fotbal pyšnit. Také nový trenér podle něj dodal týmu potřebný drive a nové nápady.

* Jak byste zhodnotil celkově uplynulou sezónu?
„Byla velice úspěšná. Byli jsme zvyklí hrát pravidelně o záchranu a poslední roky jsme se vždy stěží udrželi v soutěži. Tohle je příjemná změna. Pozitivní byl i příchod trenéra Davida Kobylíka. Promítlo se to hlavně na našem novém rozestavení, které opravdu sedí některým našim klíčovým hráčům. Trenér s tím umí pracovat a ví, co máme hrát.“
* Jaké byly hlavní klady a zápory hry Kralic?
„Největší klad byla naše týmovost. Byla to i naše největší zbraň, protože i v zápasech, které vypadaly ztraceně, jsme se nevzdávali a bojovali až do konce. To na nás pozitivně působilo a jistým způsobem i stmelilo jako tým. A zápory teď přesně nevím, ale jak to tak bývá vždy ke konci sezóny, tak nejspíše docházka na tréninky, jinak teď nevím.“
* Ambice jsou tedy na příští ročník opět vysoké, ne-li vyšší než letos?
„Určitě. Dokázali jsme sami sobě, že to jde. Budeme zase o něco lepší, o něco zkušenější. Uvidíme, jaké přijdou posily, ale ke konci sezóny, když spousta našich hráčů seděla na marodce, se dostali do hry dorostenci a ukázali, že v našich mladších hráčích třímá kvalita. Některé zápasy byly těžké, ale mladí kluci to zvládli a trenér s vedením avizoval, že to bude ta cesta, kterou se chtějí Kralice dát. Vychovat si kvalitní hráče doma a začlenit je do A-týmu.“
* Jaká bude letní příprava?
„Tak to se nechám překvapit. (smích) Nějaké zápasy tam jsou a soutěž začíná už v srpnu, takže moc času na odpočinek není, ale ty přípravné zápasy vás nabudí a hrajeme to, protože nás to baví.“

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments