Dobrý večer, dnes je pondělí 12.11.2018
svátek slaví Benedikt,
zítra Tibor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Ve víkendovém turnaji předváděl po celé dva dny výborné zákroky. Těmi pomohl svému týmu FC Relax až do finále Krumsínského Haná Cupu. Brankář Sigmy Lutín si tak v letní pauze udržuje formu na nastávající sezónu. Co říká na turnaj a jak si vedl s týmem ve finále, se dozvíte v exkluzivním rozhovoru jen ve Večerníku.

* Jak hodnotíte finálový zápas hned po jeho skončení?
„Byl to velmi vyrovnaný zápas a podle mého názoru rozhodly maličkosti. Rozhodně tam bylo několik sporných situací a faulů. Myslím, že klidně rozhodčí mohl vyloučit jednoho z protivníků a hned by ten zápas vypadal asi jinak. Před jejich druhým gólem byl náš útočník taky faulován, takže se určitě nějaké sporné momenty najdou.“
* Finále i vaše semifinále s Litrpoolem bylo hodně vyhrocené a nahecované...
„To je jasné. FC Relax Prostějov je už pojem na místních turnajích a na tenhle tým se vždycky soupeři vyhecují. Mám pocit, že s námi soupeř ze sebe vždy vydá to nejlepší, protože nás touží porazit.“
* FC Relax už tady vyhrál třikrát, určitě jste chtěli navázat na minulé úspěchy?
„Určitě. Každý chce vyhrát, i když se jedná o letní turnaj, kde jde především o zábavu a o to se sejít s kamarády. Vyhrát turnaj je pořád to hlavní, nikdo si nepamatuje druhého v pořadí a právě že při těch vyhecovaných zápasech jde někdy i to kamarádství stranou, ale po zápase všichni vychladnou a je to dobrý.“
* Jak byste zhodnotil dva turnajové dny celkově?
„V posledních letech mi přijde, že to organizátoři mají dost těžké. Rok od roku jsou ty turnaje menší, pamatuji si, že tady v Krumsíně bývávalo i šedesát týmů. Ale letos se to povedlo, počasí vyšlo na jedničku a co se týče týmů, některé byly slabší, některé silnější. Nejlepší zápas bylo asi semifinále s Litrpoolem a teď finále.“

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments