Dobré dopoledne, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Nebývá zvykem, aby VIP prostory prostějovského stadionu hostily takovou fotbalovou osobnost, jakou bývalý obránce Baníku, Neapole, Udinese, Milána a především reprezentace Marek Jankulovski bezesporu je. Do Prostějova zavítal s Baníkem coby jeho novopečený sportovní ředitel. Večerník využil této příležitosti k exkluzivnímu rozhovoru.

* Po dlouholeté fotbalové kariéře jste přešel na post funkcionáře. Jak se v roli sportovního ředitele cítíte?
„Samozřejmě si zvykám, je to úplně něco jiného než na hřišti. Až čas ukáže, jak se bude dařit. Těším se na to, mám na to chuť, ale bude to chtít trochu času, abych se v této roli rozkoukal.“
* Utkání v Prostějově je náhradní řešení ve vašem programu, jaká jsou vaše očekávání?
„To se bohužel stává, vypadl nám polský soupeř, tak jsme dali na radu, a jsme samozřejmě rádi, že nám Prostějov vyšel vstříc. V této fázi přípravy je těžké během týdne hledat nového soupeře, všichni už mají plný harmonogram. Prostějov je mančaft, který postoupil do druhé ligy, přípravný zápas to bude jako každý jiný. Hlavně ať se nikdo nezraní a hráči ať se ukáží.“
* Milan Baroš zůstává v Baníku, jak bylo těžké jej přesvědčit, aby do toho opět šel?
„Milan má motivaci sám v sobě, chtěl pokračovat, bylo to na něm. Je důležité, že je zdravotně v pořádku. Jsme rádi, že ho máme, a věřím, že nám ještě hodně pomůže.“
* Po opětovném postupu do první ligy jste zažívali dramatický konec sezóny, jaké máte cíle pro tu nastávající?
„Důležité bude stabilizovat mančaft, jít od zápasu k zápasu a samozřejmě věříme, že tahle sezóna bude určitě lepší než ty poslední. Cílem je být skromní a hrát zápas od zápasu.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments