Dobrý večer, dnes je úterý 20.11.2018
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Nebývá zvykem, aby VIP prostory prostějovského stadionu hostily takovou fotbalovou osobnost, jakou bývalý obránce Baníku, Neapole, Udinese, Milána a především reprezentace Marek Jankulovski bezesporu je. Do Prostějova zavítal s Baníkem coby jeho novopečený sportovní ředitel. Večerník využil této příležitosti k exkluzivnímu rozhovoru.

* Po dlouholeté fotbalové kariéře jste přešel na post funkcionáře. Jak se v roli sportovního ředitele cítíte?
„Samozřejmě si zvykám, je to úplně něco jiného než na hřišti. Až čas ukáže, jak se bude dařit. Těším se na to, mám na to chuť, ale bude to chtít trochu času, abych se v této roli rozkoukal.“
* Utkání v Prostějově je náhradní řešení ve vašem programu, jaká jsou vaše očekávání?
„To se bohužel stává, vypadl nám polský soupeř, tak jsme dali na radu, a jsme samozřejmě rádi, že nám Prostějov vyšel vstříc. V této fázi přípravy je těžké během týdne hledat nového soupeře, všichni už mají plný harmonogram. Prostějov je mančaft, který postoupil do druhé ligy, přípravný zápas to bude jako každý jiný. Hlavně ať se nikdo nezraní a hráči ať se ukáží.“
* Milan Baroš zůstává v Baníku, jak bylo těžké jej přesvědčit, aby do toho opět šel?
„Milan má motivaci sám v sobě, chtěl pokračovat, bylo to na něm. Je důležité, že je zdravotně v pořádku. Jsme rádi, že ho máme, a věřím, že nám ještě hodně pomůže.“
* Po opětovném postupu do první ligy jste zažívali dramatický konec sezóny, jaké máte cíle pro tu nastávající?
„Důležité bude stabilizovat mančaft, jít od zápasu k zápasu a samozřejmě věříme, že tahle sezóna bude určitě lepší než ty poslední. Cílem je být skromní a hrát zápas od zápasu.

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

České dráhy se „probudily“. 

V případě Českých drah to platí skutečně skoro na den. Vloni v listopadu prostějovské zastupitelstvo schválilo peníze na odkup pozemků za místním nádražím. A nyní České dráhy Večerník ubezpečily, že konečně podepíší kupní smlouvu. No, sláva!

Umí mluvit?

Novou ředitelkou prostějovského muzea se stala někdejší zaměstnankyně informačního centra magistrátu a následně sociální pracovnice Soňa Provazová. Přestože jsme ji už před více jak před dvěma týdny požádali o rozhovor, odpovědí jsme se zatím nedočkali. Hned první kontakt tak naznačil, že komunikace nebude zřejmě její silnou stránkou...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Adéla Jánská

 
janska copyProfesorka, která vyučuje malbu na Střední škole designu a módy, Prostějov, byla jednou z hlavních postav úterní slavnosti, při níž byl na stěnu v obřadní síni prostějovské radnice umístěn obraz exprimátorky Aleny Raškové. Právě tato dáma je totiž jeho autorem. .

Total Comments

Číslo týdne

 3000000
Srážka dvou kamionů a dodávky minulé úterý v noci způsobila až do středečních odpoledních hodin dopravní kolaps nejen na dálnici, ale i přímo v Prostějově. Škoda na vozidlech, která po obrovském požáru lehla popelem, je vyčíslena na tři miliony korun.

Total Comments

Výrok týdne

PIŠTE OBJEKTIVNĚ, MY K VÁM BUDEME URČITĚ OTEVŘENÍ!“

Přání primátora Statutárního města Prostějov Františka Jury při první tiskové konferenci nové rady...
PÍŠEME A BUDEME NADÁLE!

Total Comments