Dobrý večer, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tým kolem trenéra Vladimíra Horáka myslel už před sezónou na co nejlepší umístění. V jejich případě to bylo skončit do pátého místa. Vyrovnané výkony, ale hlavně třetí nejlepší defenziva v lize se zapříčinily o to, že Klenovičtí po celou sezónu bojovali o příčky nejvyšší. Nakonec vybojovali velmi pozitivní celkové třetí místo a rozhodně v tomto příjemném trendu chtějí pokračovat i v příští sezóně.

* Jak hodnotíte předchozí sezónu?
„S třetím místem jsme byli určitě spokojeni. Podzimní část byla z naší strany vynikající, jarní půlka již ovšem naopak dost špatná. Možná to ovlivnil hned druhý zápas doma s Lipníkem, který jsme prohráli, pak jsme ztráceli domácí zápasy. Chtěli jsme ale být na bedně, což se podařilo, takže v konečném součtu spokojenost. Co jsme si na začátku sezóny slíbili, to jsme splnili.“
* Proč byl výkonnostně podzim lepší než jarní odvety?
„Na to je těžká odpověď. Možná jsme po podzimní části byli moc nahoře, na jaře nám několikrát nepřálo ani štěstí a potýkali jsme se s řadou absencí. Především mě mrzí, že jsme v některých zápasech ztratili body až příliš zbytečně. Ale rozhodně třetí místo je dobré, takže celkově jsem se hrou a umístěním jsem opravdu spokojený.“
* Máte v novém ročníku ambice na ještě lepší umístění?
„To je zajímavá otázka. Je pravda, že laťku jsme si nasadili docela dost vysoko. (smích) Rozhodně nemáme v plánu hrát o nějaká spodní místa a nechtěli bychom hrát o záchranu. Chtěli bychom navázat na naše výkony z právě ukončené sezóny a výsledek do pátého místa by byl super. Pokud to bude lepší, tak samozřejmě jenom dobře. Ale mluvit o nějakých postupových ambicích, na to je dost brzo. To bude správná otázka až někdy v průběhu sezóny.“
* Bylo něco, co se vám v průběhu sezóny nelíbilo a na čem je potřeba pracovat teď v letní přípravě?
„Na ničem speciálním jsme nepracovali. Zatím jsme měli pouze dva tréninky a jeden přípravný zápas. Co se týče tréninků, byly spíš o fyzické přípravě, o kondici a vytrvalosti. V posledních dnech jsme začali i s herní přípravou, aby si kluci zase pořádně osahali míč a dostali ho do nohy. O víkendu pak odehráli první soutěžní zápas.“ (jeho výsledek a podrobnou reportáž najdete na straně 28 - pozn.red.)
* Dotkly se během letní pauzy kabiny nějaké změny?
„Odešel Radek Štěpánek, který zamířil do Lipové a pak nás opustil také brankář Klimeš. Tím pádem jsme přivedli druhého brankáře Davida Pokorného a dobrá zpráva je, že po operaci se vrátil další stabilní člen Jan Všianský. Jinak mužstvo zůstane takové, jako bylo uplynulou sezónu, bez nějakých větších nebo razantních změn.“

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments