Příjemnou noc, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na zápas s Dolany budou chtít hráči Kralic hodně rychle zapomenout. Na tak nevýrazný výkon není zvyklý ani nejlepší střelec týmu Josef Cibulka. Ten se mezi střelce opět zapsal jednou trefou, ta ale k vysněnému obratu bohužel pro Kralice nepomohla. Jak viděl utkání po závěrečném hvizdu, se dočtete jen ve Večerníku.

* Jak byste zhodnotil vás první domácí zápas nové sezóny?
„Těžce... V takovém utkání, kdy prohráváte v prvním poločase o dva góly a poté to stihnete ve chvilce vyrovnat, tak dostanete v poslední minutě další gól. Taková situace tým položí, ale my jsme se snažili ještě v nastavení vyrovnat, což se nám bohužel nepovedlo. Už nezbyly síly.“
* Co se stalo v prvním poločase? Od prvních minut jste měli tlak, střely na bránu a najednou jste dostali dva góly...
„Vůbec jsme nechápali, jak se to mohlo sát.... (zlobí se) Měli jsme takové těžké pohyby po hřišti. Nevím, jestli to bylo počasím, nebo něčím jiným. Každopádně nevím, co se stalo.“
* Před poslední brankou bylo vidět, že jdete do tlaku, což soupeři umožnilo využít ten brejk...
„Po našem prvním gólu jsme se dostali do ráže a dali hned druhý. V takovém psychickém stavu se hraje nejlépe a my jsme se snažili a chtěli utkání rozhodnout ještě v normální hrací době. Bohužel dopadlo to pak tak, jak to dopadlo.“
* Každopádně na tom můžete vidět i pozitiva, jako dorovnání hodně nepříznivého stavu díky bleskurychlým gólům...
„To určitě, ale myslím, že bychom radši prohráli čtyři nula než to takhle dorovnat a pak dostat gól v poslední minutě zápasu... Je to i škoda kvůli divákům, kteří nás přišli podpořit.“

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments