Dobré poledne, dnes je sobota 17.11.2018
svátek slaví Mahulena,
zítra Romana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Na zápas s Dolany budou chtít hráči Kralic hodně rychle zapomenout. Na tak nevýrazný výkon není zvyklý ani nejlepší střelec týmu Josef Cibulka. Ten se mezi střelce opět zapsal jednou trefou, ta ale k vysněnému obratu bohužel pro Kralice nepomohla. Jak viděl utkání po závěrečném hvizdu, se dočtete jen ve Večerníku.

* Jak byste zhodnotil vás první domácí zápas nové sezóny?
„Těžce... V takovém utkání, kdy prohráváte v prvním poločase o dva góly a poté to stihnete ve chvilce vyrovnat, tak dostanete v poslední minutě další gól. Taková situace tým položí, ale my jsme se snažili ještě v nastavení vyrovnat, což se nám bohužel nepovedlo. Už nezbyly síly.“
* Co se stalo v prvním poločase? Od prvních minut jste měli tlak, střely na bránu a najednou jste dostali dva góly...
„Vůbec jsme nechápali, jak se to mohlo sát.... (zlobí se) Měli jsme takové těžké pohyby po hřišti. Nevím, jestli to bylo počasím, nebo něčím jiným. Každopádně nevím, co se stalo.“
* Před poslední brankou bylo vidět, že jdete do tlaku, což soupeři umožnilo využít ten brejk...
„Po našem prvním gólu jsme se dostali do ráže a dali hned druhý. V takovém psychickém stavu se hraje nejlépe a my jsme se snažili a chtěli utkání rozhodnout ještě v normální hrací době. Bohužel dopadlo to pak tak, jak to dopadlo.“
* Každopádně na tom můžete vidět i pozitiva, jako dorovnání hodně nepříznivého stavu díky bleskurychlým gólům...
„To určitě, ale myslím, že bychom radši prohráli čtyři nula než to takhle dorovnat a pak dostat gól v poslední minutě zápasu... Je to i škoda kvůli divákům, kteří nás přišli podpořit.“

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments