Dobré odpoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V sedmatřiceti letech toho má ve fotbale už hodně za sebou. Sedmapadesátinásobný reprezentant a mistr Evropy do 21 let z roku 2002 odehrál na 250 utkání v nejvyšší německé a belgické lize a téměř ještě dvakrát více v nejvyšší české soutěži. Záložník Jan Polák oblékal dresy Zbrojovky, Slovanu Liberec, Norimberku, Wolfsburgu a belgického Anderlechtu. Nyní si převzal osmičku v barvách Prostějova.

* Ještě donedávna jste byl hráčem brněnské Zbrojovky, proč jste zvolil přestup do Prostějova?
„Kontakty s vedením prostějovského klubu nejsou nahodilé a nejsou jen z poslední doby. Prostějov projevil zájem o moje služby už v minulosti, několikrát jsme se s předsedou Františkem Jurou setkali. Můj odchod z Brna rozhodně nebyl ideální, možná se k tomu ještě v budoucnu vrátím. Nikdo tam se mnou nekomunikoval, tak jsem využil nabídky z Prostějova.“
* V tomto lze nalézt určité paralely s dalším bývalým Zbrojovákem Karlem Kroupou, jak vás v rozhodování ovlivnil?
„S Karlem jsme bývalí spolužáci, takže jsme samozřejmě byli v kontaktu. Jeho znalost prostředí měla na rozhodování určitý vliv. Na konkrétním vyjednávání přestupu se pochopitelně podíleli také Pavel Paska a Miroslav Černošek, díky jim všem teď přebírám prostějovský dres.“
* Mimochodem i zde jste si vyjednal svou oblíbenou osmičku?
„Nijak zvlášť jsem na ní netrval, ale je to samozřejmě od klubu milé, když vám nabídne číslo, na které jsem zvyklý.“
* Aktuálně nejste připraven naskočit do hry, kdy vás poprvé uvidíme v zápase za Prostějov?
„Je to teď těžké předpovědět, opravdu sám nevím. Znám své tělo a před plnohodnotným naskočením do hry musí všechny ‚kontrolky‘ zhasnout, jako v autě. Ještě v posledním období ve Zbrojovce jsem trénoval individuálně, teď se sice zapojím do týmového tréninku, ale pořád bude prostor i pro individuální přípravu.“

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments