Dobré dopoledne, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pořádnou obměnou prošel před startem nové sezony kádr basketbalistů BK Olomoucko. Mezi nové tváře patří také americký pivot Javonte Douglas. V úvodních zápasech pravidelně bodoval a naznačil, že si rychle porozumí s novými spoluhráči. „Sestavy se mění, to je basket. Žádný problém,“ tvrdí pětadvacetiletý nováček v týmu sídlícím v Prostějově.


* Do kabiny přišlo hned šest nových hráčů. Není to příliš zásah do kádru?
„Není to nějaká zásadní potíž. Herní systémy jsou přece podobné. Je ale výhodou, když máte dobrého kouče, který novým hráčům vysvětli určité odlišnosti. My ho máme.“ (úsměv)
* V létě jste neměl herní přestávku a zahrál jste si novozélandskou ligu. Není to příliš vyčerpávající program?
„Po odchodu z univerzitního basketbalu jsme se na tom domluvili s mým agentem. Potřebuji a chci co nejvíce hrát. Jedině s počtem odehraných zápasů roste váš výkon. S únavou problémy nemám, tělo je na zátěž zvyklé.“
* Hrál jste za Taranaki Mountain. Jaká je vůbec nejvyšší soutěž na Novém Zélandu?
„Není vůbec špatná, hraje v ní celá řada kvalitních basketbalistů. I díky tomu, že se liga hraje v letních měsících, kdy má řada soutěží přestávku. Domácí hráči, které má každý tým, mají také svoji kvalitu.“
* Jak se vám líbí ta česká?
„Z toho, co jsem stačil zjistit, je kvalitní. V zápasech se hraje docela agresivně, je atletická, což je trend.“
* Bude vám vyhovovat?
„Proč by neměla? Každá liga je trošku jiná. Cizí hráči se musí soutěži přizpůsobit, pak můžou být úspěšní. Opačně to nefunguje. A s tím nemám problém.“

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments