Dobré ráno, dnes je středa 17.10.2018
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Býval to typický hubený „šampónek“, který s přáteli rád chodí po barech, chlastá a domů se vrací nad ránem. Kvůli své tehdejší přítelkyni začal před osmi lety cvičit. Ještě než zesílil fyzicky, projevil se Jiří Procházka jako mimořádně silná osobnost. Navzdory posměchům okolí trávil v posilovně spoustu času. Mimo to začal důsledně dodržovat speciální „kulturistický“ jídelníček. Přestože jeho dívka jej za snahu nikdy nepochválila a zanedlouho se rozešli, on sám projevil neuvěřitelnou vůli a disciplínu. Ta jej zatím dovedla do amerického Las Vegas, kde v konkurenci nejlepších profesionálních Muscle modelů z celého světa obsadil skvělé třetí místo. Přestože jej jeho milovaný sport už nějaký čas živý, on sám na sobě stále tvrdě maká. Na otázky odpovídal neobyčejně otevřeně a upřímně, jeho odpovědi by se tak mohly stát inspirací pro mnohé z nás. A nemusí přitom vadit, pokud kulturisty považujeme za „přerostlé dinosaury“.

* Co pro vás znamená bronz, který jste si přivezl z nedávné soutěže v Las Vegas?
„Je to skvělé, podařilo se mi za sebou nechat takové hvězdy, jako jsou Jaco de Bruyn a další. Myslím si, že jsem mohl být ještě výše, ale jsem mezi profesionály nováček a chce se to takzvaně vyzávodit. Hlavní je, že jsem se Američanům ukázal. Nyní všichni na světě vědí, že jsem mezi TOP 3 na světě.“
* Vy sám se však netajíte touhou jít ještě dál. Jak se aktuálně připravujete na soutěž v Londýně?
„V Londýně chci těm dvěma z Las Vegas, co byli přede mnou, porážku vrátit a stát se profesionálním ‚králem' Anglie. (úsměv) I když amatérský trůn z minulého roku zatím patří mně. Nic z dosažených výsledků by nešlo bez pomoci sponzorů. Jen díky nim se teď mohu připravit i na Londýn, kam jsem si myslel, že ani nepojedu. Las Vegas totiž byla moje nejdražší soutěž v kariéře. Do Londýna mám osm týdnů, což je poměrně dost času. Navíc ‚formu' z Las Vegas stále udržuji, i když jsem si asi na tři dny povolil uzdu v jídelníčku. To jsem snědl takřka cokoliv, co mi přišlo pod ruku. (směje se) Každopádně aktuálně trénuji každý den a nenechávám nic náhodě!“
* Kde se ve vás bere ta neuvěřitelná motivace?
„Vždy jsem obdivoval lidi, co něco dokázali, a tím byli inspirací pro druhé. Lidi, co šli neústupně za svým snem a nakonec dokázali to, po čem toužili. Ať už to byli Arnold Schwarzenegger nebo třeba Jarda Jágr. Chci si vybudovat takové jméno, aby si je každý se mnou spojil i po mé smrti.“

Total Comments

  • adp_sanco
  • Interforst
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Total Comments

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Total Comments

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Total Comments

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková

Total Comments