Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 24.10.2019
svátek slaví Nina,
zítra Beáta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V zápase se zaskvěl vedoucí brankou, která nakonec znamenali vítězství. V utkání proti Plumlovu navíc skvěle pracoval od samého začátku a prokázal, že Sebastian Palla (na snímku) patří mezi stavební kameny základní jedenáctky Lipové. Svou rychlostí i dobrou střelou je cenným atributem útočné síly aktuálního lídra druhé nejvyšší krajské soutěže. Jak viděl zápas a co říká na dobrou formu svého týmu, se dočtete v exkluzivním rozhovoru pro Večerník.

 Jak byste zhodnotil zápas?
„Bylo to hodně vyrovnané utkání. Dá se říci, že rozhodly dvě střely na bránu, ze kterých padly góly. Soupeř měl hlavně v prvním poločase šance, nastřelil i tyč, ale neproměnil. Nám také, zvlášť u prvního gólu, pomohly štěstí a teč soupeře.“
* Co se týče hry vašeho týmu, tak to byla hra dvou naprosto rozdílných poločasů...
„My jsme s prvním poločasem určitě nebyli spokojení o přestávce v kabině. Před zápasem jsme věděli, že soupeř má starší tým, že je musíme rozběhat, ale vůbec jsme k tomu tak nepřistoupili. Chyběly náběhy za obranu i celkový pohyb. Druhý poločas už byl lepší, živější.“
* Ze strany soupeře tam bylo celkem dost nespokojenosti s výroky sudího, který jim nepískl penaltu, nechal v některých tvrdších situacích hru běžet. Vidíte to stejně?
„Myslím, že ne. Na tu soutěž to zvládl dobře. Vždycky jsou tam samozřejmě rozhodnutí, která budou sporná, ale myslím, že to bylo bez větších zbytečností.“
* Tuto sezónu se zatím opravdu daří a blíží se už konec půlky soutěže. Myslíte už na jaro, případně na nějaké postupové možnosti?
„Na to já, jako hráč, skoro vůbec nemyslím. To je na vedení, jestli se rozhodne, že jdeme za postupem, my teď hlavně hrajeme dobrý fotbal a chceme tak hrát dál. Nemůžu říct, že bychom v kabině občas nad tím chvíli nedebatovali, ale důležité je držet se především na té vítězné vlně i nadále. A uvidíme,kam nás donese...“ (úsměv)

Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments