Dobré ráno, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V zápase se zaskvěl vedoucí brankou, která nakonec znamenali vítězství. V utkání proti Plumlovu navíc skvěle pracoval od samého začátku a prokázal, že Sebastian Palla (na snímku) patří mezi stavební kameny základní jedenáctky Lipové. Svou rychlostí i dobrou střelou je cenným atributem útočné síly aktuálního lídra druhé nejvyšší krajské soutěže. Jak viděl zápas a co říká na dobrou formu svého týmu, se dočtete v exkluzivním rozhovoru pro Večerník.

 Jak byste zhodnotil zápas?
„Bylo to hodně vyrovnané utkání. Dá se říci, že rozhodly dvě střely na bránu, ze kterých padly góly. Soupeř měl hlavně v prvním poločase šance, nastřelil i tyč, ale neproměnil. Nám také, zvlášť u prvního gólu, pomohly štěstí a teč soupeře.“
* Co se týče hry vašeho týmu, tak to byla hra dvou naprosto rozdílných poločasů...
„My jsme s prvním poločasem určitě nebyli spokojení o přestávce v kabině. Před zápasem jsme věděli, že soupeř má starší tým, že je musíme rozběhat, ale vůbec jsme k tomu tak nepřistoupili. Chyběly náběhy za obranu i celkový pohyb. Druhý poločas už byl lepší, živější.“
* Ze strany soupeře tam bylo celkem dost nespokojenosti s výroky sudího, který jim nepískl penaltu, nechal v některých tvrdších situacích hru běžet. Vidíte to stejně?
„Myslím, že ne. Na tu soutěž to zvládl dobře. Vždycky jsou tam samozřejmě rozhodnutí, která budou sporná, ale myslím, že to bylo bez větších zbytečností.“
* Tuto sezónu se zatím opravdu daří a blíží se už konec půlky soutěže. Myslíte už na jaro, případně na nějaké postupové možnosti?
„Na to já, jako hráč, skoro vůbec nemyslím. To je na vedení, jestli se rozhodne, že jdeme za postupem, my teď hlavně hrajeme dobrý fotbal a chceme tak hrát dál. Nemůžu říct, že bychom v kabině občas nad tím chvíli nedebatovali, ale důležité je držet se především na té vítězné vlně i nadále. A uvidíme,kam nás donese...“ (úsměv)

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments