Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.10.2019
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jak jste mohli poznat z první části našeho interview, které jsme zveřejnili v minulém vydání, Jiří Procházka (na snímku) je člověk, který má své cíle jasně stanovené a dokáže za nimi jít s neobyčejnou tvrdošíjností. V pokračování rozhovoru s tímto úspěšným kulturistou, který v konkurenci nejlepších profesionálních Muscle modelů z celého světa obsadil v Las Vegas skvělé třetí místo, přišla řeč zejména na to, co vše musel obětovat na cestě za úspěchem, kolik času tráví tréninkem, čím se stravuje a zda mu nevadí pózování na veřejnosti. Ptali jsme se také, jak je na tom s ostatními sporty a jestli mu jeho svaly nepřekáží při běhání, plavání či jízdě na kole. „Pokud vydrží zdraví, tak budu chodit cvičit snad i jako dědeček,“ přiznal v závěru našeho povídání Procházka.

* Čeho všeho jste se kvůli posilování musel vzdát?
„Nemyslím si, že to byly věci, co bych k životu nezbytně potřeboval. Prostě jsem se přestal flákat po barech a pít alkohol. Z jídelníčku jsem striktně vyřadil věci, co tam nepatří. To zas tak těžké nebylo.“ (úsměv)
* A co těžké bylo?
„Přišel jsem o to, co považuji spolu se zdravím za to nejcennější. Tedy o svoji lásku. Člověk jako já, který si jde za svým cílem, může na ostatní působit jako sobec. Nelze se jim úplně divit. A to i přesto, že se jinak snažím pro druhé ve svém životě udělat maximum a snesl bych jim modré z nebe. Málokdo však mou cestu a životní styl zvládne.“
* Co přesně vaší přítelkyni vadilo?
„Snažila se mě vždy podporovat, co to šlo. Ale někdy to bylo pro ni opravdu těžké. Před závody mám totiž v hlavě pouze vidinu svého cíle a jdu si neúprosně za ním. Jsem neustále protivný, neboť se v podstatě nenajím, nebo se trošku najím, ale jde o potraviny, po kterých je rychle hlad. Z tréninků chodím na smrt unavený a jsem rád, když mohu odpočívat. To potom znamená, že jsem nepoužitelný na nějakou zábavu a tak podobně. Také bývám opravdu nesnesitelný až na zabití a ona to většinou odnesla. To mě mrzí. Ovšem pokud žena zvládne tyhle těžké časy, pak si může být jistá, že kulturisti patří k nejvěrnějším partnerům. Vůle, disciplína a další vlastnosti, bez kterých nejde tenhle sport dělat, vás naučí vážit si věcí a hlavně lidí.“

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments