Dobré odpoledne, dnes je pondělí 17.6.2019
svátek slaví Adolf,
zítra Milan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jak jste mohli poznat z první části našeho interview, které jsme zveřejnili v minulém vydání, Jiří Procházka (na snímku) je člověk, který má své cíle jasně stanovené a dokáže za nimi jít s neobyčejnou tvrdošíjností. V pokračování rozhovoru s tímto úspěšným kulturistou, který v konkurenci nejlepších profesionálních Muscle modelů z celého světa obsadil v Las Vegas skvělé třetí místo, přišla řeč zejména na to, co vše musel obětovat na cestě za úspěchem, kolik času tráví tréninkem, čím se stravuje a zda mu nevadí pózování na veřejnosti. Ptali jsme se také, jak je na tom s ostatními sporty a jestli mu jeho svaly nepřekáží při běhání, plavání či jízdě na kole. „Pokud vydrží zdraví, tak budu chodit cvičit snad i jako dědeček,“ přiznal v závěru našeho povídání Procházka.

* Čeho všeho jste se kvůli posilování musel vzdát?
„Nemyslím si, že to byly věci, co bych k životu nezbytně potřeboval. Prostě jsem se přestal flákat po barech a pít alkohol. Z jídelníčku jsem striktně vyřadil věci, co tam nepatří. To zas tak těžké nebylo.“ (úsměv)
* A co těžké bylo?
„Přišel jsem o to, co považuji spolu se zdravím za to nejcennější. Tedy o svoji lásku. Člověk jako já, který si jde za svým cílem, může na ostatní působit jako sobec. Nelze se jim úplně divit. A to i přesto, že se jinak snažím pro druhé ve svém životě udělat maximum a snesl bych jim modré z nebe. Málokdo však mou cestu a životní styl zvládne.“
* Co přesně vaší přítelkyni vadilo?
„Snažila se mě vždy podporovat, co to šlo. Ale někdy to bylo pro ni opravdu těžké. Před závody mám totiž v hlavě pouze vidinu svého cíle a jdu si neúprosně za ním. Jsem neustále protivný, neboť se v podstatě nenajím, nebo se trošku najím, ale jde o potraviny, po kterých je rychle hlad. Z tréninků chodím na smrt unavený a jsem rád, když mohu odpočívat. To potom znamená, že jsem nepoužitelný na nějakou zábavu a tak podobně. Také bývám opravdu nesnesitelný až na zabití a ona to většinou odnesla. To mě mrzí. Ovšem pokud žena zvládne tyhle těžké časy, pak si může být jistá, že kulturisti patří k nejvěrnějším partnerům. Vůle, disciplína a další vlastnosti, bez kterých nejde tenhle sport dělat, vás naučí vážit si věcí a hlavně lidí.“

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments