Dobré poledne, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jak jste mohli poznat z první části našeho interview, které jsme zveřejnili v minulém vydání, Jiří Procházka (na snímku) je člověk, který má své cíle jasně stanovené a dokáže za nimi jít s neobyčejnou tvrdošíjností. V pokračování rozhovoru s tímto úspěšným kulturistou, který v konkurenci nejlepších profesionálních Muscle modelů z celého světa obsadil v Las Vegas skvělé třetí místo, přišla řeč zejména na to, co vše musel obětovat na cestě za úspěchem, kolik času tráví tréninkem, čím se stravuje a zda mu nevadí pózování na veřejnosti. Ptali jsme se také, jak je na tom s ostatními sporty a jestli mu jeho svaly nepřekáží při běhání, plavání či jízdě na kole. „Pokud vydrží zdraví, tak budu chodit cvičit snad i jako dědeček,“ přiznal v závěru našeho povídání Procházka.

* Čeho všeho jste se kvůli posilování musel vzdát?
„Nemyslím si, že to byly věci, co bych k životu nezbytně potřeboval. Prostě jsem se přestal flákat po barech a pít alkohol. Z jídelníčku jsem striktně vyřadil věci, co tam nepatří. To zas tak těžké nebylo.“ (úsměv)
* A co těžké bylo?
„Přišel jsem o to, co považuji spolu se zdravím za to nejcennější. Tedy o svoji lásku. Člověk jako já, který si jde za svým cílem, může na ostatní působit jako sobec. Nelze se jim úplně divit. A to i přesto, že se jinak snažím pro druhé ve svém životě udělat maximum a snesl bych jim modré z nebe. Málokdo však mou cestu a životní styl zvládne.“
* Co přesně vaší přítelkyni vadilo?
„Snažila se mě vždy podporovat, co to šlo. Ale někdy to bylo pro ni opravdu těžké. Před závody mám totiž v hlavě pouze vidinu svého cíle a jdu si neúprosně za ním. Jsem neustále protivný, neboť se v podstatě nenajím, nebo se trošku najím, ale jde o potraviny, po kterých je rychle hlad. Z tréninků chodím na smrt unavený a jsem rád, když mohu odpočívat. To potom znamená, že jsem nepoužitelný na nějakou zábavu a tak podobně. Také bývám opravdu nesnesitelný až na zabití a ona to většinou odnesla. To mě mrzí. Ovšem pokud žena zvládne tyhle těžké časy, pak si může být jistá, že kulturisti patří k nejvěrnějším partnerům. Vůle, disciplína a další vlastnosti, bez kterých nejde tenhle sport dělat, vás naučí vážit si věcí a hlavně lidí.“

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments