Příjemnou noc, dnes je středa 14.11.2018
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Dal druhý gól utkání a po celý zápas byl velkým nebezpečím pro domácí obranu. Útočník Lipové Radek Štěpánek (na snímku) se umí prosadit, pokrýt si míč tělem a dobrým driblingem projít obranou soupeře. Co podle něj rozhodlo toto utkání a jak vidí postupové šance svého týmu, prozradil Večerníku v exkluzivním rozhovoru.

* Jak byste zhodnotil nedělní derby?
„Očekávali jsme, že soupeř bude hodně namotivovaný. Vyhrál pohár i poslední soutěžní zápas, takže si na nás určitě brousil zuby. My jsme situaci ale nepodcenili a dostali míč pod naši kontrolu, kdy se nám dařilo soupeře do ničeho nepouštět. V tom nám hodně pomohla rychlá branka, díky které jsme se dostali do vedení hned ve druhé minutě, pak do poločasu přidali druhý gól. Druhý poločas byl víc bojovný než fotbalový, ale dobře jsme využívali standardní situace, ze kterých jsme byli nebezpeční.“
* Druhý poločas byl chvílemi vyhrocený....
„Celkově to spustil ten střet jejich brankáře a našeho útočníka. Zvlášť potom, co to rozhodčí zhodnotil jako faul spoluhráče. Potom tam vybuchlo pár hráčů a sudí tu situaci zvládli jen tak tak. Ale řekl bych, že to nebylo až úplně moc vyhrocené.“
* Jak těžké je v takových situacích zvládnout udržet emoce na uzdě?
„Myslím si, že tak, jak je člověk inteligentní v životě, tak se chová i na hřišti. Co si to nosíte v sobě, se pak v takovýchto situacích ukáže.“ (úsměv)
* Teď přezimujete na prvním místě...
„Takový byl víceméně skrytý cíl před sezónou. Bojovat o první příčky, případně o postup.“
* Jsou tedy po dobrém podzimu ambice na postup?
„Určitě. Myslím, že se k tomu doplní i kádr a přizpůsobíme se k tomu v zimní přípravě.“

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments