Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 21.11.2019
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Až zajímavá osobní zápletka rozhodovala v úplné koncovce dohrávaný souboj fotbalových béček Protivanova a Kostelce na Hané. Hostující bek Radek Doležel (na snímku) nejprve v 87. skóroval nešťastně do vlastní brány na 4:3, aby vzápětí krásně zavěsil i mezi správné tyče, což znamenalo srovnání na 4:4.
* Jak byste okomentoval průběh divokého střetnutí?
„Prvních dvacet minut asi byli lepší domácí a měli jsme štěstí, že nám nedali víc gólů. Potom jsme byli lepší zase my, podařilo se nám získat dvoubrankový náskok. Po přestávce jsme se však soustředili až moc na bránění, z toho pramenilo vyrovnání a potom ten vlastňák.“
* Moc jste toužil tenhle smolný moment odčinit záchranou výsledku?
„Abych vyloženě myslel na to, že v úplném závěru vyrovnám právě já, to určitě ne. Spíš jsme se dopředu nahrnuli úplně všichni, vytvořili tlak a zrovna ke mně spadl centrovaný balón. Naštěstí se mi ho povedlo trefit přesně k tyči, což mě zachránilo. Máme rozlučku s podzimem, a kdybychom takhle blbě prohráli, kluci by mi to určitě spočítali.“ (smích)
* Byla to velká úleva, nebo III. třídu coby nejnižší soutěž neberete úplně na krev?
„Vzhledem k té rozlučce jsme to brali hodně vážně. (opět se směje) Ale jinak hrajeme spíš na pohodu a pro radost. Každopádně mě vstřelený gól potěšil, nedávám jich totiž moc. A rozhodující penalty taky často nevyhráváme, proto máme radost.“
* Hodnocení úvodní poloviny této sezóny bude znít jak?
„Až na dva nebo tři první zápasy to bylo z naší strany myslím docela slušné. Vzhledem k tomu, že jsme se horkotěžko scházeli na zápasy v dostatečném počtu, se většinu utkání dařilo zvládat dobře. Proto jsme druzí a nahoře se zkusíme udržet i na jaře, byť postupové ambice asi nemáme.“

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments