Dobré ráno, dnes je úterý 19.11.2019
svátek slaví Alžběta,
zítra Nikola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram


Předvánoční zápas Prostějova proti Kadani byl kanonádou domácích. Skóre utkání se nakonec zastavilo až za stavu 11:1. Velkou zásluhu na tom měl i čtyřbodový Lukáš Žálčík (na snímku), který se po delší pauze připojil opět k týmu.

* Jak hodnotíte takto zdařilý výkon Jestřábů?
„Co na to říci, vyhráli jsme 11:1. Dobře jsme k tomu zápasu přistoupili, tak jak jsme chtěli. Když nám to tam začalo padat, tak už jsme si to jenom užívali.“
* S čím jste šli do zápasu proti předposlednímu týmu tabulky?
„S respektem a pokorou, ostatně jako na každý jiný zápas. Chtěli jsme hrát hodně na puku, a to se nám, myslím si, podařilo.“
* Po několikazápasové pauze jste se vrátil a hned si připisujete čtyři body za tři góly a asistenci. Jak byste popsal hned tu první branku ve 40. vteřině první třetiny, která otevřela zápas?
„Samozřejmě jsem za ty body rád. Buly Mára Račuk vyhrál čistě a já už jsem to pak po přihrávce poslal na bránu, myslím si, že to nějaký hráč Kadaně ještě tečoval.“
* Nastoupil jste do formace s Dvořáčkem a Račukem. Jaká spolupráce to byla? A jak se zrodila nová lajna?
„Honza Starý má nějaké zranění, proto máme tak zpřeházené útoky, jestli z toho bude nová lajna, to ještě nevím. ´Dvořka´ (Dvořáček – pozn.red.) hrál parádně, stejně jako Mára Račuk. Hodně mi ten hattrick usnadnili.“
* Co se vám v tu chvíli honilo hlavou?
„Asi jen to, že jsem za něj rád.“ (usměje se)
* Věřili jste si, že tam ta desítka padne?
„Určitě. Měli jsme na to před sebou celou třetinu.“

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments