Příjemnou noc, dnes je pátek 18.1.2019
svátek slaví Vladislav,
zítra Doubravka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...


 Štědrodenní koupel ve výpusti plumlovské přehrady si ani letos nenechal ujít jubilant František Kocián (na snímku). Ve svých osmdesáti letech patřil v pondělí ke třem nejstarším účastníkům tradiční Vánoční koupele. Těsně předtím, než se ponořil do vody, se Večerníku svěřil se svými pocity v rámci exkluzivního rozhovoru.


 Jak dlouho se účastníte této akce?
„Letos je to už devátým rokem. Hrozně to utíká, ale za tento čas jsem nevynechal ani jednou. A když budu zdráv, jako jsem doteď, tak se hrozně moc těším na další ročníky.“
* Vy brzy oslavíte velké životní jubileum, že?
„Je to tak, v březnu mě čeká oslava osmdesátých narozenin. Ale cítím se o hodně mladší a za to může taky pravidelné otužování. Poslední roky jsem mu úplně propadl.“
* Co je k tomu všechno potřeba, aby člověk našel odvahu vlézt do takové „ledárny“?
„Pro normálního smrtelníka to asi není, nejdřív musí člověk projít poctivým tréninkem. U mě je to jiné, já už padesát let poctivě chodím do sauny a koupu se v ledové vodě. To všechno mě drží ve výborné formě a za posledních dvacet let jsem snad neměl chřipku nebo angínu. Nevím ani, co je rýma.“
* Dneska tedy zrovna nemrzne, je pět nad nulou. Jaké to je pro otužilce?
„Na tom, kolik je stupňů, zrovna nezáleží. Co je ale nejhorší, je ten ostrý a studený vítr. To je pro každého otužilce velmi nepříjemné, když vyleze z vody. Na druhou stranu dnes tu a tam vykoukne sluníčko, takže i ten vítr nějak přežijeme.


Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments