Dobrý večer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Bezprostředně po finále na Australian Open se Petra Kvitová zachovala jako naprostá profesionálka s respektem k soupeřce. Poblahopřála Naomi Ósakaové k vítězství, poděkovala za přízeň divákům v tenisovém areálu a svému týmu za dlouhodobou podporu. Až později nechala promluvit své emoce. „Zklamání je opravdu velké. Neumím odhadnout, jak dlouho se budu s touto porážkou smiřovat,“ přiznala Kvitová, které těsně unikl třetí grandslamový triumf.

Jak jste viděla svůj finálový výkon?
„Neudělala jsem nic špatně. Moje agresivita v prvním setu možná mohla být větší. Byla šance získat servis soupeřky. Nepovedlo se, ale ve druhé sadě jsem se dokázala vrátit do hry v kritické situaci. Na to jsem pyšná.“
Proč vám povzbuzení z vyrovnání nepomohlo ve třetím setu?
„Věřila jsem, že mi dílčí úspěch pomůže, nestalo se. Ve třetím setu jsme si držely servis, byl to nový zápas a rozhodl jediný brejk. To zabolí.“
V žebříčku WTA jste finálovou účastí vyrovnala své maximum. Jste druhou hráčkou světa. Napadlo vás, že na tuto pozici někdy vrátíte?
„Nemyslela jsem si, že by se tohle mohlo stát. Podobné cíle si nedávám a nepřemýšlím nad nimi, protože na žebříček příliš nehledím. Chtěla jsem se dostat na úroveň, kterou jsem předváděla před zraněním. Věděla jsem, že to bude velmi těžké, protože ruka není stoprocentní a nikdy nebude. Ale snažím se dělat z minima maximum. Žebříček to ukazuje.“

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments