Dobrý večer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Svůj první double-double v sezóně si Michal Norwa (na snímku) schoval na klíčové utkání Českého poháru. Ve čtvrtfinále proti Pardubicím odvedl skvělou práci. Získal deset doskoků a přidal třináct bodů, tři asistence a sedm získaných faulů. „Společně s Adamem Gogou byl nejlepší na hřišti,“ pochválil svého pivota kouč Predrag Benáček.


Michale, přes šestatřicet minut jste ve čtvrtfinále prohrávali. V čem byl dlouho soupeř lepší?
„Když jsem se na hráče Pardubic díval na rozcvičení, zdálo se, že si nevěří. Ale v zápase to tak nebylo. Dali jsme jim čuchnout a to byl problém. Limitovaly nás vlastní ztráty. Bylo jich šestadvacet, to by bylo dost i na dva zápasy. Ale přesto jsme utkání naštěstí zvládli.“
Několikrát jste se dotáhli, soupeř vždy opět odskočil. Bylo těžké udržet v sobě víru ve vítězství?
„Při takovém průběhu je to vždy složité. Ale říkali jsme si, že postoupí ten, kdo to prostě bude chtít víc. V poslední čtvrtině to bylo hodně vidět.“
S jakými plány půjdete do finálového turnaje?
„Ve hře zůstaly čtyři týmy, není tam už žádný lehký soupeř. Ale ve finálovém turnaji se může stát cokoli. Vždy rozhoduje jenom jedno utkání, momentální forma. Půjdeme za úspěchem, zkusíme vyhrát.“
Hraje se v Novém Jičíně. Může jít o výhodu, když to není z Prostějova daleko?
„Jsme rádi, že se hraje zrovna v Novém Jičíně. Je to kousek, věříme, že za námi přijedou fanoušci a budou v ochozech slyšet. Jejich podpora nám může pomoci k úspěchu. Navíc je tam hezká hala, bude do dobrý turnaj.“

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments