Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

* Slečno Veroniko, jak se po PROMĚNĚ IMAGE cítíte? Splnili jsme vaše přání?
„Dobře, cítím se dobře, tak nějak jinak. (směje se) Vážně jsem se v první chvíli nemohla poznat. Je to zvláštní pocit, když se několik hodin nevidíte, pak se najednou spatříte v úplně odlišném hávu... Domníváte se, že jste někdo jiný. Tím, že mám jinou barvu vlasů a hodně kratší vlasy, nejsem zvyklá na líčení a už vůbec ne na šaty, tak jsem se vážně nepoznala.“

* Co vás na celé proměně nejvíce překvapilo?
„Právě asi to, jak vypadám. Nikdy v životě jsem se totiž neviděla nalíčená, to bylo pro mě fakt hodně velké překvapení. A nikdy jsem taky neměla takto zkrácené vlasy, na to si budu muset zvyknout.“ (pousměje se)
* Jak na vás reagovala rodina a známí?
„Všem jsem se líbila, říkali, že mi to sluší. Jen mě taky ještě nikdy neviděli nalíčenou, takže mě chvíli pozorovali a říkali, že je to hodně nezvyklé a byli překvapení z toho, že jsem si nechala tolik zkrátit vlasy.“
* Co byste vzkázala čtenářkám Večerníku?
„I když jsem byla nervózní, což je asi přirozené, rozhodně musím PROMĚNU IMAGE všem doporučit. Bylo to celé hrozně fajn. Nikdy na ni nezapomenu.“ (úsměv)

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments