Dobrý večer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

* Slečno Veroniko, jak se po PROMĚNĚ IMAGE cítíte? Splnili jsme vaše přání?
„Dobře, cítím se dobře, tak nějak jinak. (směje se) Vážně jsem se v první chvíli nemohla poznat. Je to zvláštní pocit, když se několik hodin nevidíte, pak se najednou spatříte v úplně odlišném hávu... Domníváte se, že jste někdo jiný. Tím, že mám jinou barvu vlasů a hodně kratší vlasy, nejsem zvyklá na líčení a už vůbec ne na šaty, tak jsem se vážně nepoznala.“

* Co vás na celé proměně nejvíce překvapilo?
„Právě asi to, jak vypadám. Nikdy v životě jsem se totiž neviděla nalíčená, to bylo pro mě fakt hodně velké překvapení. A nikdy jsem taky neměla takto zkrácené vlasy, na to si budu muset zvyknout.“ (pousměje se)
* Jak na vás reagovala rodina a známí?
„Všem jsem se líbila, říkali, že mi to sluší. Jen mě taky ještě nikdy neviděli nalíčenou, takže mě chvíli pozorovali a říkali, že je to hodně nezvyklé a byli překvapení z toho, že jsem si nechala tolik zkrátit vlasy.“
* Co byste vzkázala čtenářkám Večerníku?
„I když jsem byla nervózní, což je asi přirozené, rozhodně musím PROMĚNU IMAGE všem doporučit. Bylo to celé hrozně fajn. Nikdy na ni nezapomenu.“ (úsměv)

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments