Dobrý večer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V nadstavbové skupině první ligy momentálně dorostem hokejového Prostějova působí trenér Michal Janeček. Do lepší společnosti se sice mladí Hanáci nedostali, i tak se ale potkávají s kvalitními soupeři.

Jedním z nich je například rezerva třineckých Ocelářů, za niž nastupují i hráči z dorostenecké extraligy. „Úkol číslo jedna pro nás bude skončit co nejvýš a zvítězit v co nejvyšším počtu utkání. Jdeme jednoduše od zápasu k zápasu a každý chceme zvládnout,“ podotýká Michal Janeček, jenž má vedle věkem druhé na starost i třetí nejstarší kategorii SK Prostějov 1913 - starší žáky. Do rodného hokejového prostředí vrátil během Velikonoc roku 2017 a postupně se stal důležitou součástí mladého oddílu. Kromě administrativy z pozice sekretáře má na starost i trénování, přičemž patří k nejzkušenějším koučům.

* Jak se vám s dorostem daří plnit cíle stanovené do sezóny?
„Myslím si, že zatím vcelku dobře. Kádr je stabilizovaný, prostějovské hráče jsme doplnili kluky z Olomouce, Přerova, Brna. Všechno funguje, jak by mělo a podle našich představ.“
* Do lepší nadstavby první ligy se vám postoupit nepovedlo. Proč?
„Kluci v dorosteneckém věku ještě nepodávají stabilní výkony. Jednou zahrají výborné utkání, pak zase jednou úplně propadnou. Proto jsme se nedostali do ‚lepší' skupiny, než hrajeme teď. Podle mě jsme se tam neprobojovali po právu, protože naše výkony v základní části prostě nebyly tak vyrovnané, abychom postoupili.“
* Čeho chcete dosáhnout ve druhé nadstavbové skupině?
„Chceme uhrát co nejlepší výsledek. Myslím si, že se nám to zatím daří. Většinu zápasů, které jsme odehráli, se nám podařilo vyhrát. Pořád si držíme formu, což musím zaklepat. Nehrajeme s vůbec špatnými soupeři, třeba béčko Třince využívá hodně kluků z extraligového ‚A'-týmu. Je to velmi těžký protivník. Úkol číslo jedna pro nás bude skončit co nejvýš a zvítězit v co nejvyšším počtu utkání. Jdeme od zápasu k zápasu a každý chceme zvládnout.“

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments