Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Roli týmového lídra zvládla Markéta Vondroušová (na snímku) na jedničku. Do kabiny přinesla dva body. Získala i ten rozhodující, který určil vítěze barážového duelu. Česká tenistka mohla být maximálně spokojená. „Ještě nikdy jsem nezažila pocit vyhrát dva body, je to super,“ radovala se devatenáctiletá tenistka.* Do zápasů jste vstupovala v pozici favoritky. V tom prvním byla vaší soupeřkou teprve šestnáctiletá hráčka. Co jste tomu říkala?
(úsměv) „Že už asi stárnu. Ale budu si muset zvykat, že budu postupem času mnohem častěji hrávat i proti mladším. Na okruhu se téměř neustále objevují nové talentované a mladé holky.“
* Jak jste se cítila v roli předpokládané tahounky týmu?
„Moc jsem si to užila. V týmu byla pohoda, všichni se o nás báječně starali, nic nám nechybělo. A navíc se mi podařilo oba zápasy vyhrát. Lepší to být nemohlo.“
* Co jste říkala na fanoušky?
„Atmosféra byla super, diváci mě hnali dopředu. Kanaďanů je tady jen pár, takže ti moc nejsou slyšet, jenom Češi. Tak to má v týmové soutěži být. Reprezentovaly jsme Českou republiku a fandové nám pomáhali, co to šlo.“
* Jak jste se vyrovnala s přechodem na antuku?
„Ten je pokaždé těžký. Proto bylo skvělé, že jsme měly možnost absolvovat několik tréninků. Myslím, že se to vyplatilo. Byly to pro mě první zápasy na antuce, takže jsem ráda, že jsem si před turnaji takhle zahrála.“

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments